Domowa sesja niemowlęca w Krakowie - Katarzyna Hanus

Domowa sesja niemowlęca

Pierwsze dni z noworodkiem w domu mijają błyskawicznie, a mało który rodzic myśli wówczas o czymś innym niż przytulaniu dziecka. Można wtedy przegapić moment, w którym dziecko jest najmniejsze by spotkać się na sesji noworodkowej. Ale nic straconego! Każdy wiek dziecka jest dobry, żeby umówić się na naturalną sesję fotograficzną. Działam na terenie Krakowa i okolic. Sprawdź!

 

Na czym polega sesja niemowlęca?

Przede wszystkim nie ma ograniczenia wiekowego do wykonania tego typu fotograficznej pamiątki dla całej rodziny. Wykonanie sesji niemowlęcej w domu to ogromny przywilej dla rodziców, a zwłaszcza dla maluszka, który jest przywiązany do otaczającej go przestrzeni, a każda zmiana miejsca może wywoływać u niego lęk lub niepokój. Sesja w domu nie zakłóci rytmu dnia Waszego maleństwa.

Codzienność, którą uchwycić można na takich zdjęciach to zupełnie inny wymiar fotografii. Wówczas najważniejszą kwestią, jaką chcemy ukazać podczas niemowlęcej sesji w domu, jest wyjątkowa więź między rodzicami, a maluszkiem.

 

Jak wygląda sesja niemowlęca w domu? 

Przede wszystkim ważne jest nastawienie. Sesja niemowlęca w domu nieco różni się od plenerowej czy studyjnej, bowiem nie układa się podczas niej maluszka w nienaturalnych pozach, nie pozuje się czy nie patrzy w obiektyw. Najlepiej jak potraktujecie mnie jak osobę niewidzialną i będziecie zachowywać się naturalnie. Wówczas zdjęcia oddadzą codzienne emocje. Ponadto domowe sesje niemowlęce mają to do siebie, że ich główni bohaterowie, zwłaszcza dzieci, bywają nieprzewidywalni. Czasami maluch zapłacze czy będzie przez większość czasu spał, jednak jest to całkowicie w porządku. Nie można niczego wymagać od tak małego człowieka, ale za to wykorzystać to, co sam nam daje. Chwile z ulubioną książką, samolocik, tulenie czy łaskotki. Każda czynność jest odpowiednia, by uchwycić ją na zdjęciach i zafundować sobie najpiękniejszą pamiątkę, jaką są wspólne fotografie wykonane w czasie, do którego już nigdy nie będziemy mogli fizycznie powrócić.

dekoracje boho do domu
musztardowe body
mieszkanie boho
naturalna sesja niemowleca
naturalna sesja w domu
stópki niemowlaka
domowa sesja niemowlęca
sesja dziecięca w domu
pies na sesji
sesja noworodkowa w domu Kraków
dekoracje boho do domu
sesja niemowlęca w domu Kraków
sesja rodzinna lifestyle
sesja rodzinna lifestyle kraków
sesja niemowleca w domu krakow
sesja dziecięca w domu Kraków
dekoracje boho do pokoju dziecka
domowa sesja niemowlęca kraków
domowa sesja niemowlęca kraków
sesja noworodkowa w domu kraków
sesja z psem kraków
domowa sesja niemowlęca kraków
minimalistyczna sesja lifestyle kraków
sesja noworodkowa w domu kraków
domowa sesja niemowlęca kraków
domowa sesja niemowlęca kraków
domowa sesja niemowlęca kraków
minimalistyczna sesja w domu kraków
sesja rodzinna lifestyle kraków

Zdjęcia z naszego spotkania to jest Wasza historia zapisana przeze mnie w kadrach. Podczas sesji niemowlęcej zależy mi, żeby uchwycić Was takimi jacy jesteście. To Wasz wspólny czas, emocje, relacje i bliskość.  Zdjęcia z sesji niemowlęcej w waszym domu to nic innego jak zdjęcia Waszego prawdziwego życia.

Katarzyna Hanus Fotografia   ul. Borkowska 25B/42 30-438 Kraków woj. małopolskie  

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!