fbpx
Naturalna sesja ciążowa w plenerze

Naturalna sesja ciążowa w plenerze – Kraków

Nie jesteś przekonana czy warto zrobić zdjęcia w ciąży? Może moja historia pozwoli Ci podjąć decyzję. Niestety ja nie mam żadnego zdjęcia w ciąży. Być może znajdę jedno lub dwa zrobione komórką… Teraz patrząc wstecz mogę Wam uczciwie powiedzieć, że bardzo żałuje, że wtedy uciekałam przed aparatem, że nie pomyślałam o tym, żeby zrobić sobie taką pamiątkę. Myślę, że wpływ też na to miało to, że nigdy nie przepadałam za sztucznymi, pozowanymi sesjami w studio. A w tym czasie kiedy ja byłam w ciąży tylko takie były oferowane przez fotografów. Gdybym teraz była w ciąży to wiem, że na pewno umówiłabym bym się na naturalną sesję ciążową w domu lub plenerze. Ciąża to niesamowity czas oczekiwania. Zdaje sobie sprawę, że bywa męczący, ale naprawdę warto go uwiecznić.

Kiedy najlepiej wykonać sesję ciążową?

Sesję ciążową najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży, kiedy nie jesteś jeszcze bardzo zmęczona, a brzuszek jest już dobrze widoczny. Jednak to umowna granica i tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, od tego jak się czujesz. Możemy się spotkać w dowolnym momencie.
jesienna sesja ciążowa
rodzinna sesja jesienna w Krakowie
naturalna sesja rodzinna w Krakowie
brązowy płaszczyk dla dziewczynki
czerwony kapelusz
sesja ciążowa w Krakowie
brzuszek ciążowy 36 tydzien
jesienna sesja ciążowa w Krakowie
naturalna sesja ciążowa Kraków
naturalna sesja ciążowa w Krakowie
jesienna sesja rodzinna Kraków

 Przepis na naturalną sesję ciążową

Bardzo często na naszym spotkaniu mówicie mi, że zdecydowaliście się mnie jako swojego fotografa ponieważ zależy Wam na zdjęciach które są naturalne, pełne szczerych emocji i bliskości. Jednocześnie martwicie się czy uda się taki efekty uzyskać z Wami:) To zupełnie normalne obawy, zawsze Wam powtarzam, że zdjęcia które widzicie u mnie w portfolio są autentyczne. To efekt naszej wspólnej współpracy. Im więcej podczas naszego spotkania skupicie się na sobie, na swojej więzi i miłości tym piękniejsze i bardziej naturalne będą zdjęcia. Gwarantuje Wam, że jeśli tylko wpuścicie mnie to swojego świata to ja zrobię wszystko, żeby to uchwycić najpiękniej jak to tylko możliwe. 

Dlatego właśnie zawsze Was proszę, żebyście nie patrzyli się w obiektyw, i tak samo żebyście nie wymagali tego od dzieci.  Ja mam uwiecznić Wasze spojrzenia na siebie, nie na mnie:)

jesienna sesja rodzinna Kraków
jesienna sesja w plenerze w Krakowie
naturalna sesja rodzinna w plenerze
sesja ciążowa lifestyle w plenerze
jesienna sesja w plenerze w krakowie

   Sesja ciążowa w plenerze czy w domu?

Na sesje brzuszkową możemy umówić się w Waszym domu lub w plenerze. To wszystko zależy od Was. W dzisiejszym wpisie możecie zobaczyć sesje w plenerze w pięknych jesiennych kolorach.

Jeśli jednak wolałabyś ciepłe i przytulne kadry w waszym domowym zaciszu to oczywiście możemy takie zrobić. Wszystko zależy od tego co byś chciała.

Jeśli się zastanawiasz jak może wyglądać sesja ciążowa w domy to koniecznie zajrzyj to mojego wpisu tutaj.

Przed naszym spotkaniem omawiamy wszystkie szczegóły takie jak miejsce, strój i klimat zdjęć. Zawsze staram się Wam pomagać w tych przygotowaniach. Przesyłam Wam moje poradniki w formie ebooków. Pierwszy poradnik “Jak się ubrać na sesje lifestyle” wysyłam wszystkim którzy się ze mną umówią na sesję oraz drugi “Jak przygotować mieszkanie do sesji lifestyle”, który wysyłam do osób, z którymi spotykam się na sesji w domu.

To wszystko ma na celu Was dobrze przygotować do spotkania ze mną. A jeśli mimo tego potrzebujcie się jeszcze czegoś doradzić to zawsze jestem chętna do pomocy.

sesja brzuszkowa lifestyle
jesienna sesja brzuszkowa
brzuszek ciążowy 36 tydzień
jesienna sesja ciążowa w Krakowie
jesienna sesja rodzinna w plenerze
To co widzimy się na sesji ciążowej w plenerze?

Zapraszam:

 

blog/cennik/kontakt

error: Content is protected !!