fbpx
Sesja ciążowa w plenerze

Sesja ciążowa – Kraków

Ciąża to dla wielu kobiet jeden z najważniejszych i najwspanialszych etapów w życiu. Okres oczekiwania przyjścia
dziecka na świat wiąże się z wieloma zmianami, jakie w niedługim czasie nastąpią. Dlatego warto zastanowić się nad wykonaniem sesji ciążowej, która będzie piękną pamiątką.

Kiedy umówić się na sesje ciążową

Na sesję brzuszkową warto umówić się między 7-8 miesiącem ciąży. W tym czasie zazwyczaj ciążowy brzuszek jest ładnie zaokrąglony a przyszła mama w tych miesiącach czuje się dobrze. Sugeruje nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. W dziewiątym miesiącu często dokuczają  różne dolegliwości, które mogą powodować, że sesja zdjęcia nie będzie dla Ciebie komfortowa. Poza tym może się zdarzyć, że nie zdążymy się spotkać bo maluszek może się pojawić wcześniej na świecie. Pamiętajcie nasze spotkanie powinno być dla Was przyjemne więc nie umawiajcie się na ostatnią chwilę. Lepiej się umówić wcześniej i mieć spokojną głowę, że się zdążymy spotkać i uwiecznimy ten piękny czas oczekiwań.

sesja ciążowa Krakow
brzuszek ciazowy
sesja rodzinna w Krakowie
sesja brzuszkowa w plenerze
spacer rodzinny w Krakowie
brzuszek ciążowy 8 miesiąc
zabawy taty z córka
tata i córka w parku
tata i córka
sesja rodzinna w krakowie
dziewczynka w białej sukience

Sesja ciążowa w plenerze

Na sesję brzuszkową możemy umówić się w Waszych czterech ścianach lub w plenerze. Zdecydowana większość z Was woli się spotkać na sesji brzuszkowej w plenerze. Przed każdym naszym spotkaniem wspólnie ustalamy gdzie chcecie się spotkać. W przypadku pleneru mam kilka swoich miejsc, w których często się z Wami spotykam. Jeśli jednak macie swoje ulubione miejsce, w którym byście chcieli mieć zrobione zdjęcia to wystarczy, że mi o tym powiecie.

Nasze spotkanie w plenerze zazwyczaj odbywa się w późniejszych godzinach popołudniowych. W słoneczne dni jest to około 1-1,5h przed zachodem słońca. Dzięki temu na zdjęciach mamy najpiękniejsze światło do zdjęć.

Przed naszym spotkaniem bardzo mi zależy, żeby Was poznać a zwłaszcza Wasze dzieci, które za chwilę będą mieć nowego braciszka lub siostrzyczkę. Jeśli na sesji ma uczestniczyć starsze rodzeństwo to bardzo szczegółowo omawiam z mamą tą kwestię. Przed naszym spotkaniem nie mówcie dziecku/ dzieciom, że przyjdzie jakaś Pani i że trzeba będzie być grzecznym i się uśmiechać do obiektywu. To tylko może ich niepotrzebnie zestresować. Spotkanie ze mną to ma być dla Was dobra zabawa i miło spędzony czas. 

sesja ciążowa w krakowie
fotograf ciążowy w plenerze Krakow
fotograf ciążowy w plenerze Krakow
fotograf ciążowy w plenerze Krakow
fotograf ciążowy w plenerze Krakow
fotograf ciążowy w plenerze Krakow
fotograf ciążowy w plenerze Krakow
fotograf ciążowy w plenerze Krakow
fotograf ciążowy w plenerze Krakow

   Jak się ubrać na sesję brzuszkową?

Przed każdą sesją wysyłam Wam mój mini poradnik o tym jak się ubrać na sesję, na co zwrócić uwagę podczas dobrania garderoby. Musicie pamiętać kilka zasad, dzięki którym nie mamy na zdjęciach niepotrzebnego chaosu. Przede wszystkim ważne jest, żeby Wasze ubrania były ze sobą spójne. Na zdjęciach nie wyglądają dobrze mocne kolory, krzyczące wzory czy napisy. To wszystko odwraca uwagę od fotografowanych osób. Starajcie się, żeby ubrania były raczej w naturalnych odcieniach jak np: biały, beżowy, błękitny, kolory ziemi itp. Pora roku też ma ogromne znaczenie. Bardziej szczegółowo o tym przeczytacie w moim poradniku, który otrzymacie przed naszym spotkaniem.

Jeśli chodzi o sukienki ciążowe to mam w swojej “mobilnej garderobie” kilka zwykłych sukienek, które w razie potrzeby udostępniam.

Pamiętajcie, że jeśli macie jakieś wątpliwości to ja zawsze służę pomocą.

fotograf ciążowy w plenerze Krakow
Spodobała Ci się sesja ciążowa w plenerze? Masz więcej pytań? Zapraszam do składania zapytań.

Zapraszam:

 

blog/cennik/kontakt

error: Content is protected !!