Sesja dziecięca w domu - Kraków - Katarzyna Hanus

Sesja dziecięca w domu

Sesja dziecięca w domu

Sesja dziecięca w domu to zdecydowanie mój konik. Uwielbiam dokumentować Waszą codzienność. Odkąd zaczęłam fotografować nie tylko moją rodzinę wiedziałam, że studio nie jest dla mnie. Kojarzy mi się to ze sztucznością, której nie lubię. Uwielbiam naturalność ponad wszystko dlatego właśnie najbardziej odnajduje się  w naturalnej fotografii lifestyle. Ogromnie się cieszę, bo w końcu w Krakowie coraz więcej rodzin decyduje się na sesję w swoich domach w naturalnych warunkach. Za każdym razem kiedy mnie zapraszacie do siebie wiem, że nie powieli się żaden schemat, że poznam nowych ludzi:)

Czy moje mieszkanie nadaje się na sesje dziecięcą?

Bardzo często dostaje od Was wiadomości pełne obaw, że Wasze mieszkanie się nie nadaje do sesji dziecięcej. Zawsze Was uspokajam. Pamiętajcie fotograf widzi więcej. Ja tam przychodzę by zapisać Wasze emocje i relacje. Nawet mniejsze i ciemniejsze mieszkania nie stanowią dla mnie problemu. Zaufajcie mi i pozwólcie mnie wpuścić do Waszego świata.

Więcej na temat sesji w domu znajdziecie pod wpisem tutaj.

Zapraszam Was do obejrzenia krótkiej fotorelacji z sesji rodzinnej w Krakowie u Iwony, Pawła i cudownej śmieszki Gabrysi:)To była zdecydowanie moja najbardziej roześmiana mała modelka:))

Sesja dziecięca w domu – Kraków i okolice

Jeśli myślisz o podobnej  sesji dziecięcej w domu lub nadal masz wątpliwości co do sesji w domu serdecznie zapraszam do kontaktu, z chęcią na wszystki opowiem.

dziewczynka u mamy na rękach
córeczka wkłada rączki do buzi
mama robi córeczce samolocik na rękach
córeczka u mamy na rękach
biało szara kuchnia
córeczka u mamusi na rękach
error: Content is protected !!