fbpx

Sesja lifestyle Kraków

Sesja lifestyle w domu u Janka Waleczne Serce. Dzisiaj chciałam Wam pokazać kilka ujęć z mojego spotkania z Mileną i jej dwójką cudownych chłopców.

Z Mileną poznałam się przez instagrama..Jeszcze do niedawna nie miałam pojęcia jak to w ogóle obsługiwać i na czym to polega :))Na szczęście ten etap za mną i teraz dzięki instagramowi mogę poznawać niesamowite osoby, które mnie inspirują i motywują do działania!

Milena to niesamowita młoda mama, która niestety po urodzeniu swojego pierwszego synka Janka nie mogła wrócić szczęśliwa do domu. Chłopczyk urodził się z wadą serca i musiał być szybko operowany, żeby jego serduszko działało prawidłowo. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dziś Janek jest starszym bratem i właśnie dlatego pojawiłam się u nich w domu. Sesja lifestyle to coś co uwielbiam. Łapiemy w nich naturalne i prawdzie chwile.

Kiedyś przeczytałam piękny cytat: “Rodzeństwo, jedno serce, dwie osoby”. niestety nie wiem kogo to jest cytat ale ma w sobie coś niesamowitego. Odkąd poznałam Janka i jego braciszka Romka to ten cytat mi się zawsze z nimi kojarzy i pewnie będzie już kojarzył.

Tych dwóch niesamowitych chłopców będzie zawsze mieć siebie nawzajem…i to jest piękne w rodzeństwie…

Teraz pozostaje tylko życzyć dużo zdrowia dla nich i dużo sił dla rodziców:)Bo jak to wiem z autopsji, z dwoma małymi chłopakami czasami idzie osiwieć:)) a podobno małe dzieci to mały kłopot , a duże dzieci to duży kłopot:D Strach się bać co będzie za kilka lat:))a tak na poważnie..to za szybko ten czas leci…mimo trudu, zmęczenia…będę strasznie tęsknić za moim obecnie 5 i 3 latkiem..nie wyobrażam sobie, że wyrosną, a wiem, że to nadejdzie bardzo szybko…za szybko…

Jeśli chcecie poznać bliżej historię małego dzielnego Janka to koniecznie zajrzyjcie na ten profil:
instagram: @janekmom
facebook: Jan Dąbrowski Waleczne Serce

Spodobała Ci się sesja lifestyle?myślisz o podobnej? zapraszam do kontaktu.

error: Content is protected !!