Sesja narzeczeńska - Katarzyna Hanus

Sesja narzeczeńska
w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie, czy warto się na nią zdecydować??

Dość często dostaje od Was zapytanie czy w ogóle jest sens się umawiać na sesję narzeczeńską. Czy nie wystarczy, że będziecie mieć plener ślubny?? Takie dylematy to wcale nie rzadkość, dlatego postanowiłam napisać kilka informacji na temat sesji narzeczeńskich.

 

Poznajecie swojego fotografa

 

Jeśli zdecydujecie się na sesję narzeczeńska to możecie być pewni, że w dniu ślubu nie będziecie już tak zestresowani obecnością fotografa. Dzięki sesji narzeczeńskiej przełamujecie pierwsze lody, dowiadujecie się jak wygląda współpraca z fotografem. Spotkanie podczas sesji narzeczeńskiej również pozwala Wam się oswoić z aparatem i staniem przed obiektywem. Zdaje sobie sprawę, że większość osób nie lubi się na zdjęciach i krępuje się podczas wykonywania im zdjęć. Myślę, że to dlatego, że te osoby nigdy nie miały jeszcze udanej sesji fotograficznej lub jeszcze w ogóle nie miały żadnej sesji. Obawiają się jak wyjdą na zdjęciach. Wychodzę z założenia, że nie ma ludzi niefotogenicznych są tylko źle sfotografowani. Zaufajcie mi spotkanie z fotografem na sesji narzeczeńskiej powoduje, że się rozluźniacie i nagle zapominacie o tym stresie i staniu przed obiektywem.

Ile trwa sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska trwa przeważnie 1-2 h. To w zupełności wystarczy, żeby się poznać i zrobić różnorodne ujęcia.  Oczywiście to też zależy od miejsca na które się zdecydujecie:) Jeśli to będzie np. plener w górach to całe spotkanie potrwa na pewno dłużej.

Na sesję umawiamy się w dowolnym miejscu. Może to być miejsce, w którym się zaręczyliście, ulubiona kawiarnia lub plener o którym marzyliście.  W tym dniu sesja ma zupełnie inny charakter niż sesja w dniu ślubu, która przeważnie musi być zrobiona w expresowym tempie i stresie:) Na sesji narzeczeńskiej mamy ten komfort, że nic nas nie goni i nie ma tylu stresów jak w dniu ślubu:)Dzięki temu możecie się skupić na tym, żeby być ze sobą.

 

Pomysły na wykorzystanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej

Zdjęcia, które powstaną na sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdźcie moje po niższe propozycje, może któraś Was zaciekawi. 

  • Ze zdjęć zrobionych podczas sesji narzeczeńskiej możecie zrobić piękny prezent dla Waszych rodziców. Mogą to być ładnie zapakowane odbitki lub piękny fotoalbum
  • Zdjęcia możecie wykorzystać do zaproszeń ślubnych, save the date, lub podziękowań Taki personalny akcent zrobi na gościach niezapomniane wrażenie
  • Możecie również zdjęcia rozwiesić na sali weselnej, żeby każdy mógł zobaczyć
  • Można zrobić slideshow/prezentację, którą również możecie pokazać gościom na Waszym weselu.

 

Mam nadzieje, że udało mi się Was przekonać, że sesja narzeczeńska w Krakowie lub w innym miejscu to doskonały pomysł, który warto wziąć pod uwagę. Jeśli nadal nie jesteście przekonani, lub macie więcej pytań to śmiało zapraszam do kontaktu. Chętnie Wam doradzę, co w Waszym przypadku się sprawdzi najlepiej.

A teraz zapraszam Was do obejrzenia sesji narzeczeńskiej w Krakowie, którą miałam przyjemność wykonać dla Marty i Bartka.

 

sesja narzeczeńska w Krakowie
sukienka khaki
sukienka khaki i brazowy kapelusz
leśna droga
zakochana para w lesie
Przytulona para pośród traw
Przytulona para pośród traw
zakochani pośród traw
Przytuleni zakochani
trzymająca się para za ręce
zakochani pośród traw
pierścionek zaręczynowy
piknik w parku z niemowlakiem
jak sie ubrac na sesje narzeczenska
wysokie trawy na jeziorem
piknik w parku z niemowlakiem
chłopak przytula narzeczoną
siedząca para pod drzewem
jezioro
zakochani trzymający się za ręce
trzymająca się para za ręce
Przytuleni na molo
zakochani nad jeziorem
Przytuleni na molo
Przytuleni na molo
zakochani na molo
error: Content is protected !!