fbpx

Sesja niemowlęca w domu – Niepołomice

Sesja niemowlęca w domu to coraz częściej wybierana przez Was opcja. Często się zastanawiacie czy iść na sesję w studio czy własnie umówić się w domu. Ja nie wykonuje sesji w studio o czym możecie przeczytać w zakładce najczęściej zadawane pytania. Studio to nie jest to mój styl. Nigdy nie lubiłam zdjęć studyjnych, zawsze mi się kojarzyły ze sztucznością. Dlatego w mojej ofercie tego nie znajdziecie. Uwielbiam naturalność, szczerość i prawdziwe emocje. Zapisywać prawdziwe emocje, których u dzieci nie brakuje, nauczyłam się w Akademii Fotografii Dziecięcej.

Dziś chciałam Wam pokazać zdjęcia z sesji w domu w pięknych Niepołomicach…Achh jakie to cudowne miejsce do mieszkania…. Muszę przyznać, że Krzyś rozkochał mnie w sobie od pierwszego spojrzenia:) To był jak dotąd mój najspokojniejszy maluszek, z którym się spotkałam:) Sesja niemowlęca w domu to moje ulubione spotkania z Wami. Dla mnie naturalność na zdjęciach to najważniejsza sprawa. A gdzie indziej jak nie w Waszych czterech ścianach można szukać naturalności?:)Poza tym nie musicie się martwić jak dojechać na sesję, jak się będzie maluszek zachowywał w nowym miejscu. Wszystko przebiega naprawdę w komfortowych dla Was warunkach.

Mam w planach napisać krótki wpis o zaletach umówienia na sesji w Waszych domach. Wiem, że nie każdemu się uśmiecha wpuszczać obcą osobę do swojego domu, przy tym całym rozgardiaszu i zamieszaniu związanym z pojawieniem się malutkiego członka rodziny, ale naprawdę warto rozważyć taką opcję. Takie zdjęcia mają ponadczasowy charakter.

Tymczasem przedstawiam Wam sesję niemowlęcą w domu Krzysia i jego wspaniałych rodziców.

 

 

ramki do pokoju chłopca
fotel do karmienia
sesja rodzinna w domu
synek mamusi
małe stópki
małe stópki
sesja niemowlęca w domu
domowa sesja rodzinna
w ramionach rodziców
sesja niemowlęca w domu
opaska po porodzie
sesja rodzinna w domu
cały świat w rękach
dłonie
przewijak dla noworodka
łóżeczko dla niemowlaka
łóżeczko dla noworodka
stópki noworodka
rodzina w komplecie
error: Content is protected !!