Sesja rodzinna lifestyle w domu - Katarzyna Hanus

Sesja rodzinna lifestyle w domu

Sesja rodzinna w Waszych domach to coś, co sprawia mi ogromną przyjemność. To właśnie sesje lifestyle sprawiają, że czuję, że jestem na właściwej drodze.

Gdy na świat przychodzi pierwsze dziecko, często dla rodziców to wyjątkowy ale również trudny czas. Uczycie się wszystkiego i poznajecie Wasze maleństwo, a ono poznaje Was. Dlatego zawsze gorąco Was zachęcam na rodzinne sesje właśnie w Waszych domach. Unikniecie dzięki temu dodatkowego stresu. W waszym domu czujecie się bezpiecznie i komfortowo, a przecież to jest najważniejsze.

Z Asią umówiłyśmy na sesję rodzinną, ponieważ na świecie pojawił się ich synek, Jaś. Jasio ma starszą siostrzyczkę Anitkę, która nie czuła się dobrze, gdy ktoś nieznany jest w domu. Asia obawiała się jak sobie poradzimy na sesji, ale zapewniałam ją, że damy sobie radę, bo sama mam takiego brzdąca w domu i wiem z czym to się wiąże. Nie pomyliłam się:) Z Anitką udało się dość szybko złapać kontakt i zrobić sporo radosnych kadrów:)

Jeśli jest u Was mały domownik, który nie lubi kogoś obcego w domu to nie martwcie się, ponieważ ja naprawdę uwielbiam dzieci. Mam już trochę doświadczenia i wiem jak zająć i zabawić, żeby czuły się swobodnie. Poza tym w moich kadrach nie chodzi o to, żeby dziecko cały czas patrzyło w obiektyw. Najważniejsze dla mnie są prawdziwe emocje. To jak na Was Wasze dzieci potrafią spojrzeć. To jest to na co „poluję” podczas mojej wizyty u Was. Gwarantuje Wam, że właśnie tego typu kadry zostaną z Wami na długie lata.

Poza przepięknie urządzonym domem, mogłam również podziwiać absolutnie śliczne makramy, które są dziełem Asi! Asia tworzy takie cuda i można je od niej kupić! Tak, tak! kupić! Oprócz klasycznych makram Asia tworzy ze sznurków mnóstwo innych rzeczy, jak na przykład torebki! Bardzo polecam obserwować jej profil na przykład na instagramie

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda rodzinna sesja lifestyle w domu z samym noworodkiem to koniecznie zajrzyjcie do sesji, którą miałam przyjemność zrobić w Krakowie.

 

obrazki na niebieskiej ścianie
makrama
stół w jadalni
noworodek na rękach rodziców
śpiący noworodek u mamy
noworodek z mamą
noworodek z mamą
stópki noworodka
noworodek z rodzicami w domu
sesja lifestyle w domu
zabawy z dzieckiem
rodzina w komplecie
dwulatka
kot w domu
kot w domu
naturalne zdjęcia w domu
zabawy na łóżku
noworodek w łóżeczku
brat i siostra
najlepsze zabawy z dwulatkiem
karmienie piersią
dodatki do popkoju dziecięcego
zielona pościel w łóżeczku
zabawy dla dwulatka
buziaki dla mamy
inspiracje wnętrze zielona ściana
najlepsza książka dla dwulatka
najlepsze zabawy dla dwulatka
makrama
tipi dla dziewczynki
mama tata i noworodek
noworodek pudrowa pościel
error: Content is protected !!