fbpx

Sesja roczkowa w plenerze

Sesja rodzinna w plenerze z niespełna rocznym dzieckiem to nie taka łatwa sprawa jakby się mogłoby wydawać:) Bohaterka naszej jesiennej sesji doskonale wiedziała na co ma ochotę, a było to raczkowanie i jeszcze raz raczkowanie:) Usiedzieć na kocyku to nuda, u rodziców na rękach też nic specjalnego. Najważniejsze było to, żeby się przemieszczać:) ojjj nie zazdroszczę rodzicom jak Zosia zacznie sama dreptać:) Jeden z moich synków też tak miał, baa nadal tak ma…Nasi znajomi często pytają się: „a Filip to umie chodzić? Czy zawsze musi biec?”:)

Nasza sesja rodzinna odbyła się z jednym z krakowskich parków, który słynie z wielu wiewiórek, które się w ogóle nie boją podchodzić do osób odwiedzających park. Dla dzieci to niesamowita frajda, ponieważ mogą zobaczyć z bliska prawdziwe wiewiórki. Oczywiście nie polecam głaskania, ponieważ to jednak zwierzątka, które mogą nam zaserwować różne choroby.

Z Zosią i jej rodzicami miałam przyjemność spotkać się już po raz trzeci:)) Jest mi zawsze bardzo miło kiedy wracacie i pytacie o kolejną sesję:) Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądała sesja lifestyle w domu Zosi to zapraszam na bloga.

Często dostaje od Was pytania: Sesja rodzinna w plenerze? Jak się do niej przygotować? Planuje przygotować taki mały poradnik dotyczący sesji rodzinnych w plenerze. Mam nadzieje, że to pozwoli Wam się lepiej do takich sesji przygotować.

Tymczasem we wpisie o rodzinnej sesji lifestyle w plenerze odpowiadam na pytanie co to w ogóle jest sesja lifestyle? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej koniecznie zajrzycie to tam. A jeśli by to było dla Was za mało wyjaśnione zawsze możecie do mnie napisać. Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania.

Tymczasem miłego oglądania fotorelacji z rodzinnej sesji w plenerze 🙂

u mamy na rękach
dziecko je paluszki
zabawa z mamą
karuzela fisherprice
wygłupy z tatą
buziak dla mamy
mama tata i ja
moja córeczka
sesja rodzinna w domu
biało szara kuchnia
u mamy najlepiej
ja latam
zdjęcia na ścianie
error: Content is protected !!