fbpx
Sesja lifestyle w plenerze

Sesja rodzinna w plenerze – Kraków

Lifestylowa sesje rodzinna w plenerze to wspaniała pamiątka na lata. Każda moja sesja jest wyjątkowa bo za każdym razem spotykam się z wyjątkowymi rodzinami. Przed spotkaniem robię z Wami mały wywiad, żeby poznać Was jak najlepiej jeszcze zanim staniecie przed moim obiektywem. Każde spotkanie z Wami dostosowuje do temperamentu Waszych dzieci. Tak my dorośli, każde dziecko jest inne, ma iny charakter i temperament.  Jedne dzieci to istne żywioły (tak jak moje dwa łobuzy) inne są bardzo spokojne i potrzebują więcej czasu, żeby się oswoić z nową osobą. Ja to wszystko rozumie, bardzo blika mi jest filozofia indywidualnego podejścia. Więc na sesji ze mną naprawdę nie naciskam jeśli dziecko nie ma ochoty czegoś robić. To ma być przyjemny czas dla całej rodziny. Na tej sesji, którą możecie obejrzeć w tej galerii, nasza główna bohaterka doskonale wiedziała czego chce, albo raczej czego nie chce:) Mimo kilku trudniejszych  momentów udało się złapać wiele pełnych emocji kadrów. Wszystko dlatego, że nie naciskam na sesji na konkretne rzeczy, jeśli dziecko nie ma wyraźnie na coś ochoty to naprawdę nie ma sensu naciskać. Często się martwicie, że tego dnia Wasze dziecko było bardziej marudne i że pewnie nie wyszło wiele zdjęć. A kiedy wysyłam Wam galerię do wyboru to się dziwicie i pytacie “kiedy ja to wszystko złapałam?”

Przepis na udaną sesję rodzinną w plenerze 

Przed każdym naszym spotkaniem przesyłam Wam mój poradnik na temat tego jak się ubrać na sesję lifestyle. Po co takie coś wysyłam? Żeby Wam było łatwiej się przygotować, bo dobrze dobrany strój na sesji ma ogromne znaczenie na efekt końcowy. W poradniku znajdziecie dużo inspiracji i porad, czego unikać oraz omawiam dobór ubrań pod kątem pory roku. To wszystko jest bardzo ważne, dlatego warto się odpowiednio przygotować przed sesją w plenerze. Kolejną ważną sprawą którą zawsze z Wami omawiam przed naszym spotkaniem jest to, żebyście zastanowili się nad ulubionymi zabawami Waszych dzieci. Co je szczególnie rozmiesza. Ponieważ na sesji tez bardzo dużo zależy od Was i Waszego zaangażowania. Jeśli nie poświęcicie swoim dzieciom uwagi podczas sesji to nie dostaniecie ode mnie pięknych kadrów z emocjami.  Dlatego bardzo liczę na współpracę z Waszej strony podczas sesji rodzinnej. Na sesjach w plenerze najczęściej idziemy na wspólny spacer, podczas którego dużo się dzieje. Jest dużo przytulania, łaskotania, biegania, zbierania kwiatków itp czyli po prostu wspólnie spędzony rodzinnie czas.

naturalna sesja rodzinna kraków
sesja rodzinna lifestyle w krakowie
sesja rodzinna w plenerze Kraków
sesja lifestyle w plenerze Krakow
sesja rodzinna w plenerze krakow
sesja lifestyle krakow
sesja lifestyle krakow
naturalna sesja rodzinna w krakowie
naturalna sesja rodzinna w Krakowie
naturalna sesja rodzinna w Krakowie
sesja rodzinna lifestyle w plenerze w Krakowie

 Czego unikać podczas sesji rodzinnej

Jedną z najważniejszych rzeczy, o które Was proszę przed naszym spotkaniem jest to, żeby dziecku powiedzieć, że spotkacie się z “ciocią”, która troszkę porobi zdjęć, a nie jakąś panią fotograf. Dzięki temu, że nie będziecie używać zwrotu “pani” dziecko nie powinno czuć się aż tak stremowane. A jeśli tylko Wasi podopiecznie będą woleć mi mówić po imieniu to ja nie będę miała nic przeciwko temu. Ja bardzo lubię dzieci i na sesji dużo im poświęcam czasu, często się z nimi bawię i się zaprzyjaźniam;)

Kolejną ważną rzeczą jest moja gorąca prośba o to, żebyście nie patrzyli się w obiektyw, i tak samo żebyście nie wymagali tego od dzieci. To się nagminnie zdarza dlatego zawsze o tym Was informuje kilkukrotnie. Dla mnie najważniejsze jest złapanie naturalnego a nie sztucznego uśmiechu. Pamiętajcie sesja z dziećmi to żywioł i nie ma co za wiele planować lub wymagać. Małe dzieci mają swoje pomysły, swoje drogi i nie zawsze chcą iść tam gdzie my chcemy. To zupełnie normalnie i nie stresujcie się tym podczas sesji. Na sesji nie stresuj dzieci, nie podnoś głosy na nie ponieważ takie zachowanie nie pomoże a może tylko spowodować blokadę u dziecka, a nie o to nam chodzi. Wiele sesji tych łatwiejszych i trudniejszych za mną ale nigdy nie miałam takiej sytuacji, że sesje trzeba było powtarzać. Więc polecam podejść do tematu na spokojnie i nastawić się na wspólnie spędzony rodzinny czas,

sesja rodzinna w plenerze kraków
rodzinna sesja w plenerze w Krakowie
naturalna sesja rodzinna w krakowie
sesja rodzinna lifestyle Krakow
naturalna sesja w plenerze w Krakowie
sesja lifestyle w plenerze Krakow
sesja lifestyle w plenerze Krakow
sesja lifestyle w plenerze Krakow
sesja lifestyle w plenerze Krakow
sesja lifestyle w plenerze Krakow
Pamiętajcie sesja rodzinna to przede wszystkim czułość, emocje i Wasza historia. To co widzimy się na sesji rodzinnej w plenerze?

Zapraszam:

 

blog/cennik/kontakt

error: Content is protected !!