fbpx
Sesja wizerunkowa lifestyle

Co to jest sesja wizerunkowa lifestyle?

 

Sesja wizerunkowa kojarzy się ze sztywnymi sesjami w garniturach na jedno kopyto. Nigdy za takimi zdjęciami nie przepadałam. Na szczęście wszystko się zaczęło zmieniać. To chyba dzięki mediom społecznościowym:) Dzisiaj sesje wizerunkowe lifestyle wykonane na potrzeby prowadzenia bloga lub instagrama wyglądają naturalnie i autentycznie. Pamiętajcie, to nie jest sesja typowo biznesowa. Tutaj przede wszystkim skupiamy się na tym, żeby pokazać Was podczas wykonywania swojej pracy.

 

makrama
makrama beżowa
beżowa makrama
beżowa makrama
beżowa makrama
zaplatanie makramy
zaplatanie makramy
zaplatanie makram
kremowa makrama
zaplatanie makramy
beżowa makrama
obcinanie sznurków makramy
zaplatanie makram
kijki do makram
kremowa makrama
beżowa makrama

 Dlaczego sesja wizerunkowa jest bardzo ważna?

 

Jeśli prowadzisz swój biznes to wiesz, że pokazanie się w internecie to podstawa. Oprócz swojej strony internetowej bardzo istotne jest również posiadanie konta biznesowego w mediach społecznościowych takich jak instagram czy facebook. Coraz więcej firm prowadzi swoje biznesy właśnie tam. Są szybkie i proste do prowadzenia.  Poza tym coraz więcej osób szuka usług czy produktów np. poprzez instagram. Trzeba jednak pamiętać, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy dobra treść na blogu czy w postach. Ogromną rolę odgrywają zdjęcia. I to nie tylko zdjęcia samych produktów. Klienci lubią wiedzieć kto stoi za wyrobem.  Ich uwagę przykuwają przede wszystkim piękne zdjęcia oraz to, że wiadomo kto stoi za tym, kto je tworzy.  To bardzo ważne, żeby pokazać swoją pracę “od kuchni”. Ludzie są bardzo ciekawi jak wygląda proces tworzenia produktów, jak je pakujecie itp. Dlatego jeśli jesteś twórcą to taka sesja będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

kwietnik makramowy
zaplatanie makramy
kwietnik makramowy
jak zaplatac makrame
jak zaplatać makrame

 Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

 

Przed naszym spotkaniem dokładnie omawiamy wszystkie szczegóły. Ustalamy na czym Ci zależy,  ile zdjęć potrzebujesz oraz gdzie będziesz chciała wykorzystać zdjęcia.

Taką sesję najczęściej wykonuje u Was w biurze lub pracowni. Czasem się zdarza, że trzeba wynająć studio lub spotkać się w jakiejś kawiarni. Wszystko zależy od tego czym się zajmujesz i czego oczekujesz.

Sesję, którą dzisiaj Wam pokazuję wykonałam dla Asi, z Sznurki na kijku, która zajmuje się wyplataniem makram. Miałyśmy pokazać kilka jej produktów oraz to jak wyglądaj jej praca od zaplecza. Spotkałyśmy w pracowni Asi, gdzie miałyśmy wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką.

duża makrama
jasne wnętrze
rośliny doniczkowe
sznurki do makram
kremowa makrama
bezowa makrama
makrama kolor naturalny
sznurki do makram
pleciony kwietnik
sznurki na kijku
brązowa makrama
kremowa makrama

   Jak się ubrać?

Jeśli chodzi o ubiór podczas zdjęć, to zawsze Wam proponuję, żeby przygotować dwa lub trzy zestawy ubrań, dzięki temu będziecie mieć różnorodne zdjęcia. Musicie zastanowić się nad tym jaki chcecie uzyskać efekt, jak chcecie pokazać swoją markę. Pamiętajcie. nasze spotkanie ma Was pokazać w naturalny i autentyczny sposób. Więc nie musicie się przebierać za kogoś kim nie jesteście. W tych sesjach chodzi o to, żeby Wasz odbiorca mógł poznać Waszą osobę, Waszą markę. Im więcej pokażecie siebie tym lepiej. Odpowiedni ubiór ma ogromne znaczenie. Dobrze, żeby kolory były spójne z Waszą marką. Jeśli będziecie potrzebować pomocy z odpowiednim doborem garderoby to ja zawsze chętnie Wam doradzę.

kwietnik makramowy
kwietnik makramowy
rośliny doniczkowe
rośliny donieczkowe
kwietnik makramowy
beżowa makrama
sznurki na kijku
podkładki makramowe
podkładki makramowe
rośliny donieczkowe
brązowa makrama
brązowa makrama
sznurki na kijku
brązowa makrama
Fotografuję  blogerów, instagramerów, twórców, którzy zdjęcia z sesji ze mną wykorzystują do publikacji i promocji swojej marki.

Sesja wizerunkowa lifestyle to świetny pomysł jeśli chcecie mieć zdjęcia na swojego bloga, instagrama czy e-booka.

Jeśli chcesz swój produkt czy usługę pokazać w naturalny, spójny sposób, to taka sesja jest dla Ciebie. 

 

 

Zapraszam:

blog/cennik/kontakt

error: Content is protected !!