Walentynkowa sesja fotograficzna - Katarzyna Hanus
Sesja zakochanych
 

Walentynkowa sesja fotograficzna

 

Chyba każdy z nas wie, jakie święto kryje się pod datą 14 lutego. Niegdyś piękną tradycją z tej okazji, było wręczanie lub przesyłanie sobie listów miłosnych czy kartek z życzeniami. Dziś ten zwyczaj powoli zanika i jest zastępowany innymi, bardziej nowoczesnymi formami. Cyfryzacja oraz rozwój nowoczesnych technologii daje wiele możliwości. Zdjęcia to jeden ze sposobów na uwiecznienie uroczych momentów z drugą osobą. Warto więc pomyśleć o walentynkowej sesji fotograficznej, którą można wykonać w plenerze lub w domu.

 

Walentynkowa sesja w plenerze 

 

Najczęściej wybieraną przez Was opcją jest sesja w plenerze. Zdaje sobie sprawę, że zimowe miesiące nie zachęcają do umawiania się na zdjęcia na zewnątrz. Jednak jeśli zdecydujecie się spotkać ze mną i moim aparatem to jeszcze w lutym jest szansa mieć naprawdę jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. Przy odrobinie szczęścia zdjęcia będą zrobione w pięknej, śnieżnej aurze. Kadry wykonane w plenerze, gdy jest mnóstwo śniegu należą do jednych z moich ulubionych. Poza tym czasami jeszcze o tej porze roku można trafić na pięknie przystrojony krakowski rynek.

Przy zimowej sesji w plenerze musicie pamiętać też, żeby się ubrać najlepiej na „cebulkę”. Dobrze wyglądają w miarę jasne stroje, nie koniecznie czarne kurtki. Przed naszym spotkaniem wysyłam Wam garść inspiracji na temat ubioru, o tym jak łączyć kolory, jakie dodatki będą pasowały itp.

 

domek w górach
kubek
domek w górach
górski domek
walentynkowa sesja
zakochana para w Bieszczadach
Bieszczady
Kocham Bieszczady
para zakochanych w Bieszczadach
Bieszczady

   Sesja walentynkowa w domu

Sesja zakochanych może się również odbyć w waszych czterech kątach. Spotkanie u Was w domu ma trochę innych charakter i klimat zdjęć niż te z pleneru. Tutaj możecie czuć się bezpiecznie, komfortowo i na pewno bardziej intymnie. Gdy zdecydujecie się na zdjęcia w domu, wówczas przesyłam Wam krótki poradnik oraz inspiracje na temat tego jak przygotować mieszkanie, jak się ubrać. Dla mnie najważniejsze w domowej sesji jest światło naturalne. Ponieważ nie lubię światła sztucznego zależy mi, żeby podczas naszego spotkania nie używać światła sztucznego i skupić się na naturalnym oświetleniu, które wpada przez okna Waszego domu.

 

Jak długo trwa sesja i jak się do niej przygotować?

 

Nasze spotkanie trwa ok 1,5-2h. To w zupełności wystarczy, żeby uchwycić Wasze uczucie. Nie martwcie się jeśli nigdy nie mieliście sesji lub nie umiecie pozować. Ja też nie lubię sztucznego pozowania i gwarantuje Wam, że spotkanie ze mną to dużo gadania i miło spędzony czas, podczas którego rejestruje dla Was piękne chwile.

 

Bieszczady
Spacer w górach
bela siana
spacer po Bieszczadach
bela siana
bela siana
bela siana
zakochana para w górach
bela siana
Bieszczady
droga w Bieszczadach
przytuleni zakochani
zakochani
Zakochani w górach
zakochani w plenerze
walentynkowa sesja

   Sesja walentynkowa to idealny pomysł na prezent

 Coraz częściej zgłaszacie się do mnie, żeby kupić voucher na sesję dla swojej drugiej połówki. Czy to z okazji Walentynek, urodzin lub rocznicy. To doskonały pomysł na piękną i ponadczasową pamiątkę.

Pamiętajcie, że na sesje walentynkową nie musimy się umawiać od razu w lutym, możecie po prostu podarować ukochanej osobie voucher na sesję i umówić się na spotkanie ze mną za kilka miesięcy. 

zakochani
sesja walentynkowa
walentynkowa sesja fotograficzna w plenerze
walentynkowa sesja fotograficzna w plenerze
walentynkowa sesja fotograficzna w plenerze
huśtawka w domu

Spodobała Ci się sesja zakochanych w plenerze?  A może masz więcej pytań?? Serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie porozmawiam i omówię wszystkie szczegóły.

Sesja, którą mogliście tu obejrzeć, została wykonana w cudownym i klimatycznym miejscu w Sielskiej Chyże, które gorąco polecam.

error: Content is protected !!