fbpx
katarzyna hanus logo
fotograf w Krakowie

FAQ

Gdzie odbywają się sesje?

Na sesję umawiamy się w plenerze lub Waszym domu, gdzie czujecie się bezpiecznie i komfortowo. Nie pracuje w studio, ponieważ najważniejsza jest dla mnie naturalność i szczerość.
Jeśli chodzi o sesje w plenerze, to możemy się umówić w wybranym przez Was miejscu na terenie Krakowa. Do innych miast docieram za dodatkową opłatą.

W co się ubrać na sesję?

Po umówieniu terminu sesji przesyłam Wam garść inspiracji odnośnie ubioru.
Przy wyborze stroju kierujcie się przede wszystkim kilkoma zasadami:
– Najlepiej prezentują się stonowane barwy, kolory naturalne.
– Unikajcie ubrań z mocnymi kolorami, napisami, wzorami i postaciami z bajek.. To bardzo odwraca uwagę od fotografowanych osób.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

Na zdjęcia trzeba poczekać 3-4 tygodnie. Po tym czasie wysyłam do Was gotową galerię, z której wybieracie zdjęcia, które najbardziej Wam się podobają.

Czy można dokupić album?

Jak najbardziej! Zawsze do tego zachęcam, bo albumy, które zamawiam, są naprawdę piękne i świetnej jakości. Dla zainteresowanych przesyłam szczegółową ofertę po wysłaniu galerii zdjęć.

Nie lubimy, nie potrafimy pozować

Nie lubicie/nie umiecie pozować? To się świetnie składa! Ja też tego nie lubię 🙂 Sesje ze mną nie polegają na ustawianiu pozy i sztucznych gestach. Przeważnie idziemy na wspólny spacer czy kawę, spędzamy czas swobodnie i bezstresowo, a ja w międzyczasie robię zdjęcia tak, żeby złapać jak najwięcej naturalnych emocji.

Czy dostaniemy wszystkie zdjęcia z sesji bez retuszu?

Nie wysyłam tak zwanych „surowych”, czyli nie obrobionych zdjęć. Dostajecie ode mnie fotografie, które od razu możecie zamieścić w swoim albumie.

Co jeśli mały model nie chce w ogóle współpracować podczas sesji?
Odkąd robię zdjęcia jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mały model w ogóle nie współpracował. Moje sesje to dla dzieci przede wszystkim fajna zabawa, a nie sztywne pozowanie 🙂 Zwykle się dopytują kiedy jeszcze Pani fotograf ich znowu odwiedzi:)
Co z publikacją zdjęć?
Zgoda na publikacje zdjęć jest dobrowolna. Jeśli się nie zgodzicie na publikację, to szanuję Waszą decyzję.
Nie ukrywam, że jeśli jednak się zgodzicie, to będę bardzo wdzięczna. Dzięki temu więcej osób zobaczy efekty z moich spotkań:)

Zebrałam dla Wam najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu. Mam nadzieję, że ta garść informacji trochę Wam rozjaśniła pewne kwestie. Jeśli macie dodatkowe pytania – piszcie śmiało! Na wszystkie odpowiem z miłą chęcią.

Nie mogę się doczekać naszego spotkania!
Kasia

Jak możesz się ze mną umówić?

Telefonicznie: 664 745 320
Emailowo: info@katarzynahanus.pl
lub korzystając z formularza

Katarzyna Hanus Fotografia

 

ul. Borkowska 25B/42
30-438 Kraków
woj. małopolskie

 

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!