fbpx
katarzyna hanus logo
sesja ciążowa w domu lifestyle

Sesje ciążowe Kraków

Ciąża dla każdej kobiety to wyjątkowy czas oczekiwania, ponieważ nosi pod swoim sercem maluszka, który stanie się wkrótce nowym członkiem rodziny. Dlatego wiele kobiet decyduje się upamiętnić ten cudowny czas. Najoryginalniejszym sposobem będzie sesja fotograficzna.

Momenty, gdy robię zdjęcia ciążowe mają dla mnie szczególne znaczenie. Przypominają mi czas kiedy byłam w ciąży z moimi chłopakami. I chociaż nie zawsze było przyjemnie to bardzo żałuję, że nie zrobiłam sobie takiej sesji brzuszkowej. Dlatego zawsze Was zachęcam, żeby nie czekać i utrwalić te ulotne chwile, które niedługo staną się wspomnieniem. Wiem jedno, jeśli zdarzy się, że będę w trzeciej ciąży to na pewno zdecyduje się na sesję ciążowa.

Miasto czy okolice?

Z kim, kiedy i gdzie można wykonywać

Gdy już zdecydujesz się na zrobienie sesji brzuszkowej, pozostają istotne pytania: kiedy, gdzie, a także z kim. Jeżeli nie jesteś pewna co do wyboru odpowiedniego terminu na realizację zdjęć – skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci w tej sprawie. Może to być seria fotografii wykonach w różnych okresach ciąży lub w jednym czasie. Decyzja należy do Ciebie. Sugerowałabym, aby nie czekać do dziewiątego miesiąca, ponieważ wtedy sesja może okazać się zbyt męcząca i uciążliwa.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Najlepszy czas na wykonanie sesji ciążowej jest między 28 a 34 tygodniem ciąży. Sesja trwa około 1-1,5h. To w zupełności wystarczy, żeby uchwycić najważniejsze kadry. Podczas naszego spotkania zawsze staram się pokazać mamę w naturalny ale zarazem piękny i kobiecy sposób.

Natomiast, jeśli masz wątpliwości dotyczące wyboru właściwego miejsca na przeprowadzenie sesji brzuszkowej, chętnie zaproponuję kilka wariantów. Najczęściej na sesję ciążową umawiam się z Wami w Waszym domu lub w kameralnym plenerze. Możemy umówić się w miejscu, które ja Wam zaproponuje, ale jestem otwarta również na Wasze pomysły. Wszystko zależy od Waszych preferencji. W razie pytań służę radą i pomocą – chętnie podpowiem, gdzie można wykonać unikalne fotografie.

Gdy już ustalimy termin i lokalizację sesji ciążowej, pora na osoby towarzyszące. Warto zastanowić się, czy chcesz w niej uczestniczyć sama, z mężem, z dziećmi. Jestem otwarta na wszystkie pomysły i sugestie, aczkolwiek uważam, że wspólne sesje z najbliższymi mają w sobie największą moc.

naturalna sesja ciążowa w domu
sesja ciążowa kraków
sesja ciążowa kraków

Jak przygotować się do sesji brzuszkowej?

W trakcie realizacji projektu fotografii ciążowej istotny jest odpowiedni ubiór, a także wypoczynek. Dlatego sugeruję przygotowanie wygodnej odzieży i obuwia dla Ciebie oraz osób towarzyszących. Najlepiej, aby barwy ubrań były stonowane bez „krzykliwych” wzorów i naszywek odwracających uwagę od osób pozujących.

Dla każdej z Was po zarezerwowaniu terminu przesyłam mały poradnik z inspiracjami odnośnie ubioru.

Do każdej sesji fotograficznej podchodzę indywidualnie, zawsze dokładnie wysłuchuję Waszych pomysłów, następnie wspólnie ustalamy przebieg całej realizacji.

 

Portfolio

sesja brzuszkowa kraków
sesja ciążowa kraków
sesja ciążowa kraków
naturalna sesja ciążowa kraków
sesja ciążowa kraków
sesja ciążowa kraków

Katarzyna Hanus Fotografia

 

ul. Borkowska 25B/42
30-438 Kraków
woj. małopolskie

 

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!