fbpx

Sesja ciążowa w domu

Sesja ciążowa to niesamowita pamiątka, zanim pojawi się Wasze maleństwo na świecie. Sama bardzo żałuje, że nie zrobiłam sobie takiej sesji z okresu kiedy pod moim sercem nosiłam moich chłopców. Także jeśli się zastanawiacie/wahacie czy taką sesję warto mieć zawsze będę powtarzać, że tak i jeszcze raz tak! Czas ciąży to czas przygotowań do czegoś zupełnie nowego. Jeśli jest się pierwszy raz w ciąży to naprawdę, wszystko jest nowe. Nie ważne, że kilka miesięcy temu Twoja siostra, czy przyjaciółka, właśnie urodziła i masz informacje z pierwszej ręki. To po prostu trzeba przeżyć samemu. Pomijam już fakt, że każda ciąża może inaczej wyglądać:) Tak samo zresztą jest z rodzeństwem. To niesamowite, że chociaż mamy np pięcioro dzieci to każde z nich jest zupełnie inne i wyjątkowe. Nie chodzi mi o wygląd, ale o charakter czy temperament. Te rzeczy są dla każdej osoby indywidualne. Dla mnie to jest niesamowite, że mam w domu dwóch chłopców rok po roku i każdy z nich ma swój własny temperament i charakter…

Tym razem przed moim obiektywem stanęła jedna z moich najlepszych przyjaciółek, razem z którą tworzymy kilka fotograficznych projektów (o jednym z nich wspominam niżej). Lola to doskonała fotografka, jej konikiem są portrety! Koniecznie zajrzyjcie na jej stronę i gwarantuję, że się zakochacie:)

Mimo iż się przyjaźnimy, czasu żeby się spotkać na spokojnie przed rozwiązaniem, nie udało się zaplanować. Ostatecznie rzutem na taśmę wpadłam może na pół godzinki, żeby zrobić  na pamiątkę kilka zdjęć. Na sesji ciążowej w domu, oprócz mojej koleżanki, nie mogło zabraknąć pierwszej córeczki Loli, mojej ukochanej malutkiej modelki, która niedługo po naszym spotkaniu została starszą siostrą. Ta mała królewna czaruje swoją urodą i zachowaniem wszystkich napotkanych:) Jeśli jej siostra też taka będzie, to nie wiem jak dziewczyny będę się odpędzać od adoratorów;)

W ramach ciekawostki dodam, że razem z Lolą wspólnie fotografujemy śluby, a to wszystko pod naszą własną marką better together photography. Powoli pracujemy nad naszą stroną i mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości uda nam się ją skończyć:)

 

Kiedy umówić się na sesję ciążową?

 

Najlepiej na brzuszkową sesje fotograficzną sprawdza się siódmy i ósmy miesiąc ciąży, gdy brzuszek jest już pięknie zaokrąglony, a Ty masz jeszcze siłę i ochotę na stawanie przed obiektywem. Sesja ciążowa  w 9 miesiącu, może okazać się ona dla Ciebie zbyt męcząca.

 

Myślisz o podobnej sesji ciążowej?

 

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje zapytania.

 

 

error: Content is protected !!