fbpx
katarzyna hanus logo

Sesje narzeczeńskie

Szczere, prawdziwe momenty uwiecznione na fotografii stanowią najlepszy sposób na zatrzymanie emocji i wyjątkowej więzi, jaka łączy bliskie sobie osoby. W tworzonych przeze mnie kadrach skrywają się najważniejsze gesty – uśmiech, Wasze spojrzenia, spotkanie dłoni oraz towarzyszące im ciepło, które splatają się w najpiękniejsze wspomnienia. Kraków jest miastem wyjątkowo przyjaznym fotografowaniu, ale moja wizja opiera się na czymś więcej, niż tylko wybór ładnego tła do zdjęć. Dzięki doświadczeniu i obserwacjom wiem, że najciekawsze kadry powstają w najbardziej naturalnych sytuacjach, wyrażających więcej, niż sztuczne, wymuszone pozy.

Plenerowe sesje narzeczeńskie

– naturalne kadry w pięknym otoczeniu

Wycieczka za miasto, spacer po parku czy popołudnie spędzone na rynku – Kraków zaprasza do odkrywania wielu ciekawych miejsc. Ja zachęcam do wyboru tych najbardziej osobistych, które kojarzą się z najpiękniejszymi chwilami, spędzanymi wspólnie. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie kadry jeszcze po wielu latach budziły prawdziwe emocje i przypominały o pielęgnowaniu ważnych relacji. Żadna magiczna fotografia nie mogłaby powstać bez doświadczenia oraz umiejętności radzenia sobie w specyficznych warunkach, tak różnych od tych w studiu zdjęciowym. Podczas tworzenia dla Was nietuzinkowych kadrów, dbam o  dobrą atmosferę. Bardzo mi zależy, żeby Was poznać i miło spędzić czas. Żeby nasze spotkanie to była przyjemność a nie przykry obowiązek.

sukienka khaki
sesja narzeczeńska w Krakowie

Często mówicie, że nie przepadacie za sesjami zdjęciowymi, że nie lubicie/nie umiecie pozować. Zawsze na to odpowiadam, że to się świetnie składa, bo ja nie chce uwiecznić Waszych wymyślnych póz, tylko Was i Wasze uczucie. Im bardziej będziecie sobą tym lepsze wyjdą zdjęcia. Zaufajcie mi nie ma ludzi niefotogenicznych są tylko źle sfotografowani. 

Zachęcam do obejrzenia portfolio i kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu, lub uzyskania informacji na temat wykonywanych zdjęć.

Portfolio

sukienka w paski
sukienka w paski
sukienka w paski
bela siana

Katarzyna Hanus Fotografia

 

ul. Borkowska 25B/42
30-438 Kraków
woj. małopolskie

 

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!