fbpx
katarzyna hanus fotografia logo
katarzyna hanus fotografia logo

Sesje narzeczeńskie Kraków

Sesja narzeczeńska Kraków – wyjątkowe emocje uwiecznione na fotografii

Szczere, prawdziwe momenty uwiecznione na fotografii stanowią najlepszy sposób na zatrzymanie emocji i wyjątkowej więzi, jaka łączy bliskie sobie osoby. W tworzonych przeze mnie kadrach skrywają się najważniejsze gesty – uśmiech, Wasze spojrzenia, spotkanie dłoni oraz towarzyszące im ciepło, które splatają się w najpiękniejsze wspomnienia. W kwestii takiej jak sesja narzeczeńska Kraków okazuje się miastem wyjątkowo przyjaznym fotografowaniu, ale moja wizja opiera się na czymś więcej, niż tylko wybór ładnego tła do zdjęć. Dzięki doświadczeniu i obserwacjom wiem, że najciekawsze kadry powstają w najbardziej naturalnych sytuacjach, wyrażających więcej, niż sztuczne, wymuszone pozy.

Plenerowe sesje narzeczeńskie w Krakowie – naturalne kadry w pięknym otoczeniu

Wycieczka za miasto, spacer po parku czy popołudnie spędzone na rynku – w kwestii takiej jak plenerowe sesje narzeczeńskie Kraków zaprasza do odkrywania wielu ciekawych miejsc. Ja zachęcam do wyboru tych najbardziej osobistych, które kojarzą się z najpiękniejszymi chwilami, spędzanymi wspólnie. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie kadry jeszcze po wielu latach budziły prawdziwe emocje i przypominały o pielęgnowaniu ważnych relacji. Żadna magiczna fotografia nie mogłaby powstać bez doświadczenia oraz umiejętności radzenia sobie w specyficznych warunkach, tak różnych od tych w studiu zdjęciowym. Podczas tworzenia dla Was nietuzinkowych kadrów, dbam o  dobrą atmosferę. Bardzo mi zależy, żeby Was poznać i miło spędzić czas. Żeby nasze spotkanie to była przyjemność a nie przykry obowiązek.

Często mówicie, że nie przepadacie za sesjami zdjęciowymi, że nie lubicie/nie umiecie pozować. Zawsze na to odpowiadam, że to się świetnie składa, bo ja nie chce uwiecznić Waszych wymyślnych póz, tylko Was i Wasze uczucie. Im bardziej będziecie sobą na na sesji tym lepsze wyjdą zdjęcia. Zaufajcie mi nie ma ludzi niefotogenicznych są tylko źle sfotografowani. 

Jeśli więc interesują Was kameralne i naturalne sesje narzeczeńskie Kraków oraz jego okolica jest miejscem, gdzie prowadzę swoją działalność. Zachęcam do obejrzenia portfolio i kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu, lub uzyskania informacji na temat wykonywanych zdjęć.