fbpx
katarzyna hanus fotografia logo
katarzyna hanus fotografia logo

Sesje noworodków Kraków

Profesjonalna sesja noworodkowa Kraków i okolice

 

Przyjście na świat dziecka to dla rodziców jeden z najcudowniejszych momentów w życiu. W tym czasie wiele z Was chce utrwalić te niezwykłe chwile ze swoim maluszkiem.  W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem okazuje się sesja noworodkowa Kraków to jedno z wielu miast, w którym świadczę swoje usługi.  

 

W jaki sposób pracuję w czasie sesji noworodkowej

 

Wszystkie sesje noworodkowe wykonuje w zaciszu Waszego domu, gdzie czujecie się najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Wyjątek stanowią sesje fresh 48h, które wykonuje zazwyczaj w szpitalu między pierwszą a trzecia dobą po porodzie. Więcej informacji o tym projekcie znajdziecie tutaj.

Każda moja sesja noworodkowa czy też niemowlęca to przede wszystkim bezpieczeństwo i swoboda bez sztucznego układania. Jeśli chcecie zdjęcia noworodków w koszyczkach i innych tego typu akcesoriach to niestety ale u mnie ich nie znajdziecie. Nie wykonuje takich ujęć. Dla mnie najważniejsze jest pokazanie szczerych uczuć, Waszych relacji bez zbędnych dodatków, które odwracają uwagę od najistotniejszych rzeczy. 

Sesje noworodkowe wykonuje w Waszym domu bo uważam, że mają ponadczasowy charakter. Nie przejmujcie się jeśli wydaje Wam się, że Wasze wnętrze się nie nadaje. Dla mnie najistotniejsze jest to, żeby uchwycić Wasze relacje i bliskość. Do powstania pięknych ujęć potrzebuje jedynie Waszego zaangażowania i naturalnego światła z okna.  Przed każdą sesją wysyłam Wam krótki poradnik odnośnie garderoby oraz jak ewentualnie przygotować mieszkanie. Dużo o tym pisałam we wpisie o sesjach lifestyle.

Fotografię noworodkową polecam wykonywać, gdy Wasz maluszek ma od 7 do 14 dni, wówczas przesypia większość dnia i nie przeszkadzają mu jeszcze dodatkowe bodźce.. Jednak nie jest to obowiązek. Nieraz wykonywałam zdjęcia maluszkom, które miały 1 miesiąc. Dla rodziców cieszących się przyjściem na świat nowego członka rodziny nie ma piękniejszej pamiątki, niż wspólna sesja noworodkowa Kraków to miasto, w którym zaufało mi wielu klientów.

 

Niepowtarzalna sesja niemowlęca Kraków i okolice

 

Jeśli pragniecie utrwalić wyjątkowe chwile z okresu niemowlęcego swojej pociechy, która zaczyna już baraszkować po domu, to zachęcam do wykonania wyjątkowej sesji zdjęciowej. W takim przypadku warto pamiętać o dobrym przygotowaniu się do niej. Przede wszystkim maluch powinien być najedzony oraz wyspany, wówczas powinien być zadowolony i mniej marudny:)

Kilku lub kilkunastomiesięczne dziecko jest zainteresowane wszystkim, co się dookoła niego dzieje. To doskonały moment na wykonanie ujęć z rodzicami podczas wspólnej zabawy w mieszkaniu, spaceru w parku, a nawet karmienia. Dla niemowlęcia widok akcesoriów fotograficznych to nowość, dlatego będzie ono bardzo zaciekawione pojawieniem się nowych przedmiotów w mieszkaniu oraz nieznanej mu osoby. Z doświadczenia wiem, że dla wielu maluszków sesja fotograficzna, to doskonała zabawa i sposób na odkrywanie świata.

 

Pamiątkowa sesja niemowlęca Kraków

 

Oprócz tradycyjnych lifestylowych zdjęć ukazujących chwile dnia codziennego rodziny i niemowlęcia proponuję wykonanie kilku fotografii pozowanych, zarówno dziecka z rodzicami, jak i z rodzeństwem. Niecodziennym pomysłem okażą się również zdjęcia maluszka z dziadkami, rodzicami chrzestnymi, a nawet z domowym pupilem – psem lub kotem. Dla osób cieszących się z obecności nowego członka rodziny nie ma lepszej pamiątki, niż wspólna sesja niemowlęca Kraków to jedno z licznych miast, na którego terenie można znaleźć moje realizacje.