fbpx
katarzyna hanus logo

Sesja noworodkowa Kraków

Przyjście na świat dziecka to dla rodziców jeden z najcudowniejszych momentów w życiu. W tym czasie wiele z Was chce utrwalić te niezwykłe chwile ze swoim maluszkiem.  W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem okazuje się sesja noworodkowa. Kraków to jedno z wielu miast, w którym świadczę swoje usługi.  

W jaki sposób pracuję

Wszystkie fotografie noworodkowe wykonuje w zaciszu Waszego domu, gdzie czujecie się najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Wyjątek stanowią sesje fresh 48h, które wykonuje zazwyczaj w szpitalu między pierwszą a trzecia dobą po porodzie. Więcej informacji o tym projekcie znajdziecie tutaj.

Każda moja sesja noworodkowa czy też niemowlęca to przede wszystkim bezpieczeństwo i swoboda bez sztucznego układania. Jeśli chcecie zdjęcia noworodków w koszyczkach i innych tego typu akcesoriach to niestety ale u mnie ich nie znajdziecie. Nie wykonuje takich ujęć. Dla mnie najważniejsze jest pokazanie szczerych uczuć, Waszych relacji bez zbędnych dodatków, które odwracają uwagę od najistotniejszych rzeczy. 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Sesje noworodkowe wykonuje w Waszym domu bo uważam, że mają ponadczasowy charakter. Nie przejmujcie się jeśli wydaje Wam się, że Wasze wnętrze się nie nadaje. Dla mnie najistotniejsze jest to, żeby uchwycić Wasze relacje i bliskość. Do powstania pięknych ujęć potrzebuje jedynie Waszego zaangażowania i naturalnego światła z okna.  Przed każdą sesją wysyłam Wam krótki poradnik odnośnie garderoby oraz jak ewentualnie przygotować mieszkanie. Dużo o tym pisałam we wpisie o sesjach lifestyle.

Fotografię noworodkową polecam wykonywać, gdy Wasz maluszek ma od 7 do 14 dni, wówczas przesypia większość dnia i nie przeszkadzają mu jeszcze dodatkowe bodźce.. Jednak nie jest to obowiązek. Nieraz wykonywałam zdjęcia maluszkom, które miały 1 miesiąc. Dla rodziców cieszących się przyjściem na świat nowego członka rodziny nie ma piękniejszej pamiątki, niż wspólna sesja noworodkowa Kraków to miasto, w którym zaufało mi wielu klientów.

rodzinka na łóżku
stópki noworodka
łóżeczka dla bliźniaków

Niepowtarzalna fotografia niemowlęca

Jeśli pragniecie utrwalić wyjątkowe chwile z okresu niemowlęcego swojej pociechy, która zaczyna już baraszkować po domu, to zachęcam do wykonania wyjątkowej sesji zdjęciowej. W takim przypadku warto pamiętać o dobrym przygotowaniu się do niej. Przede wszystkim maluch powinien być najedzony oraz wyspany, wówczas powinien być zadowolony i mniej marudny:)

Kilku lub kilkunastomiesięczne dziecko jest zainteresowane wszystkim, co się dookoła niego dzieje. To doskonały moment na wykonanie ujęć z rodzicami podczas wspólnej zabawy w mieszkaniu, spaceru w parku, a nawet karmienia. Dla niemowlęcia widok akcesoriów fotograficznych to nowość, dlatego będzie ono bardzo zaciekawione pojawieniem się nowych przedmiotów w mieszkaniu oraz nieznanej mu osoby. Z doświadczenia wiem, że dla wielu maluszków sesja fotograficzna, to doskonała zabawa i sposób na odkrywanie świata.

Pamiątkowe zdjęcia

Oprócz tradycyjnych lifestylowych zdjęć ukazujących chwile dnia codziennego rodziny i niemowlęcia proponuję wykonanie kilku fotografii pozowanych, zarówno dziecka z rodzicami, jak i z rodzeństwem. Niecodziennym pomysłem okażą się również zdjęcia maluszka z dziadkami, rodzicami chrzestnymi, a nawet z domowym pupilem – psem lub kotem. Dla osób cieszących się z obecności nowego członka rodziny nie ma lepszej pamiątki, niż wspólna sesja niemowlęca Kraków to jedno z licznych miast, na którego terenie można znaleźć moje realizacje.

noworodek w ramionach taty

Portfolio

rodzina z nowordkami i psem
rodzina z nowordkami i psem
noworodki bliźniaki
noworodki bliźniaki

                              Cennik sesji noworodkowych

Pakiet I  |  550 zł

 • 10 najlepszych ujęć w wersji elektronicznej,
 • 10 tych samych zdjęć w formie odbitek, wydrukowanych na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm, zapakowanych w ozdobne pudełko
 • dojazd na sesję na terenie Krakowa i okolic do 20km od Krakowa

 

Cena każdego dodatkowego ujęcia to 40 zł za sztukę.

Udział w sesji wiążę się z akceptacją regulaminu.

Pakiet II  |  850 zł

 • 25 zdjęć w wersji elektronicznej
 • 25 tych samych zdjęć w formie odbitek wydrukowanych na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm, zapakowanych w ozdobne pudełko
 • Album z serduszkiem w oprawie z tkaniny do wyboru 15×15 cm (10 stron) o wartości 100 zł,
 • dojazd na sesję na terenie Krakowa i okolic do 20km od Krakowa

Cena każdego dodatkowego ujęcia to 35 zł za sztukę

Udział w sesji wiąże się z akceptacją regulaminu.

Pakiet III  |  1400 zł

 • 60 zdjęć w wersji elektronicznej
 • 60 tych samych zdjęć w formie odbitek wydrukowanych na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm, zapakowanych w ozdobne pudełko

lub

 • foto album 20×20 cm (20 stron), o wartości 300 zł (oprawa do wyboru spośród: ekoskóra, zamsz, welur, płótno)
 • dojazd na sesję na terenie Krakowa i okolic do 20km od Krakowa
 • Cena każdego dodatkowego ujęcia to 25 zł za sztukę
 • Możliwość wykupienia wszystkich ujęć z sesji – minimum 100 zdjęć (po mojej selekcji). Jeśli jesteś zainteresowana napisz.

  Udział w sesji wiąże się z akceptacją regulaminu.

Informacje dodatkowe

 • Rezerwując sesję, oświadczacie, iż zapoznaliście się i akceptujecie mój styl, estetykę i autorską obróbkę. Przykładowe sesje możecie obejrzeć na moim blogu, portfolio oraz w mediach społecznościowych.
 • Nie przekazuję surowych plików RAW, a jedynie obrobione pliki jpg.
 • Dla osób, z którymi kolejny raz spotykam się na sesji, mam przygotowany rabat.
 • Cena sesji obejmuje usługę fotograficzną. Odbitki/albumy można odebrać osobiście w Krakowie. Wysyłka odbitek/ albumów jest dodatkowo płatna i wynosi 20 zł.
 • Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia do 1-2 tygodnie
 • Przed każdą sesją otrzymujecie ode mnie moje autorskie poradniki w formie ebooków: „Jak przygotować mieszkanie na sesje lifestyle” oraz „Jak się ubrać na sesje lifestyle”. To wszystko ma na celu Wam pomóc przygotować się do naszego spotkania.
 • Nie jestem grafikiem i na zdjęciach nie dokonuje fotomontaży. Drobne zadrapania, blizny, siniaki będą przede mnie usuwane jeśli wyrazicie taką chęć

Katarzyna Hanus Fotografia

 

ul. Borkowska 25B/42
30-438 Kraków
woj. małopolskie

 

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!