fbpx
Katarzyna Hanus
sesja wizerunkowa Krakow

Sesja wizerunkowa Kraków

Jeżeli zajmujesz się prowadzeniem firmy, masz bloga, jesteś influencerką, masz kanał w mediach społecznościowych to na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne są dobre zdjęcia w Twojej pracy.

Wizerunkowa sesja powstaje na potrzeby działań marketingowych i budowania wizerunku marki. Nie są typowe sesje biznesowe, które kojarzymy ze sztywnymi garniturami i poważnymi pozami. W sesji wizerunkowych chodzi o to by przybliżyć odbiorcom twoją osobę, twoją markę. Na takim spotkaniu robię Ci zdjęcia, które wykorzystasz w mediach społecznościowych, na blogu czy do e-booka. Wszystko po to, żebyś mogła budować spójny wizerunek marki. 

Zdjęcia, które wykonuje podczas takiej sesji, pokazują Was w trakcie pracy. Dzięki temu Wasi odbiorcy mogą Was poznać „od kuchni”.

Gdzie się umówić?

Gdy już zdecydujesz się na sesję wizerunkową, pozostaje ustalić gdzie będziemy wykonania zdjęcia. Możemy się spotkać w miejscu gdzie na codzień pracujecie (biuro, pracownia), możemy wynająć studio, zrobić sesję w plenerze lub w jakiejś kawiarni. Wszystko zależy od tego co dokładnie potrzebujesz.
sesja wizerunkowa Kraków
sesja biznesowa

Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

Przed spotkaniem zawsze staram się dokładnie Was wysłuchać. Opowiadacie mi o wizji swojej marki, o tym jakich zdjęć potrzebujecie oraz gdzie będziecie chcieli ich użyć. Do każdej sesji pochodzę indywidualnie i zależy mi na tym, żeby oddać charakter Waszej marki na zdjęciach..

 

 

Portfolio

kremowa makrama
zaplatanie makramy
bezowa makrama
zaplatanie makramy
beżowa makrama
Katarzyna Hanus Fotografia

 

ul. Borkowska 25B/42
30-438 Kraków
woj. małopolskie

 

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!