fbpx
katarzyna hanus logo
sesja wizerunkowa Krakow

Sesja wizerunkowa Kraków

Jeżeli zajmujesz się prowadzeniem firmy, masz bloga, jesteś influencerką, masz kanał w mediach społecznościowych to na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne są dobre zdjęcia w Twojej pracy.

Wizerunkowa sesja powstaje na potrzeby działań marketingowych i budowania wizerunku marki. Nie są typowe sesje biznesowe, które kojarzymy ze sztywnymi garniturami i poważnymi pozami. W sesji wizerunkowych chodzi o to by przybliżyć odbiorcom twoją osobę, twoją markę. Na takim spotkaniu robię Ci zdjęcia, które wykorzystasz w mediach społecznościowych, na blogu czy do e-booka. Wszystko po to, żebyś mogła budować spójny wizerunek marki. 

Zdjęcia, które wykonuje podczas takiej sesji, pokazują Was w trakcie pracy. Dzięki temu Wasi odbiorcy mogą Was poznać „od kuchni”.

Gdzie się umówić?

Gdy już zdecydujesz się na sesję wizerunkową, pozostaje ustalić gdzie będziemy wykonania zdjęcia. Możemy się spotkać w miejscu gdzie na codzień pracujecie (biuro, pracownia), możemy wynająć studio, zrobić sesję w plenerze lub w jakiejś kawiarni. Wszystko zależy od tego co dokładnie potrzebujesz.
sesja wizerunkowa Kraków
sesja biznesowa

Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

Przed spotkaniem zawsze staram się dokładnie Was wysłuchać. Opowiadacie mi o wizji swojej marki, o tym jakich zdjęć potrzebujecie oraz gdzie będziecie chcieli ich użyć. Do każdej sesji pochodzę indywidualnie i zależy mi na tym, żeby oddać charakter Waszej marki na zdjęciach..

 

Przykładową naturalną sesję wizerunkowa możecie obejrzeć tutaj.

 

 

Portfolio

sesja wizerunkowa Kraków
sesja wizerunkowa krakow
sesja biznesowa
sesja wizerunkowa na bloga
sesja na bloga krakow
Katarzyna Hanus Fotografia

 

ul. Borkowska 25B/42
30-438 Kraków
woj. małopolskie

 

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!