fbpx
katarzyna hanus logo

„Twoja osobista marka to obietnica dla twoich klientów … obietnica jakości, spójności, kompetencji i niezawodności.”

– Jason Hartman

fotograf kraków

Poznajmy się!

Cześć jestem Kasia,

Jestem fotografką, która pomaga kreatywnym przedsiębiorcom budować markę. Dzięki temu, że sama na co dzień zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu jest mi łatwo zrozumieć Twoje potrzeby i pomóc Ci rozwinąć skrzydła. Fotografuje blogerów, instagramerów, twórców, którzy zdjęcia z sesji ze mną wykorzystują do publikacji i promocji swojej marki.

Od zawsze interesowałam się marketingiem i reklamą. Moja praca magisterska dotyczyła kształtowania wizerunku marki. Dlatego doskonale wiem jak ważne jest prowadzenie biznesu w spójny sposób. Profesjonalnie wykonane zdjęcia to tylko jeden z czynników, który pozwala wejść Twojemu biznesowi na wyższy poziom.

Sesja wizerunkowa lifestyle to świetny pomysł jeśli chcecie mieć zdjęcia na swojego bloga, instagrama czy e-booka.

Jeśli chcesz swój produkt czy usługę pokazać w naturalny, spójny sposób to taka sesje jest dla Ciebie.

Sesja wizerunkowa Kraków

 

Jeżeli zajmujesz się prowadzeniem firmy, masz bloga, jesteś influencerką, masz kanał w mediach społecznościowych to na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne są dobre zdjęcia w Twojej pracy.

Wizerunkowa sesja powstaje na potrzeby działań marketingowych i budowania wizerunku marki. Nie są typowe sesje biznesowe, które kojarzymy ze sztywnymi garniturami i poważnymi pozami. W sesji wizerunkowych chodzi o to by przybliżyć odbiorcom twoją osobę, twoją markę. Na takim spotkaniu robię Ci zdjęcia, które wykorzystasz w mediach społecznościowych, na blogu czy do e-booka. Wszystko po to, żebyś mogła budować spójny wizerunek marki.

Zdjęcia, które wykonuje podczas takiej sesji, pokazują Was w trakcie pracy. Dzięki temu Wasi odbiorcy mogą Was poznać „od kuchni”.

 

sesja wizerunkowa
sesja wizerunkowa kraków

Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

Na początku przede wszystkim ustalamy koncepcję. Po wspólnej rozmowie i omówieniu wizji Waszej marki, o tym jakich zdjęć potrzebujecie, jaki mają mieć charakter oraz gdzie będziecie chcieli ich użyć, zastanawiamy się nad odpowiednim miejscem wykonania zdjęć. Następnie przygotowuje dla Was tablicę inspiracji oraz brief sesji. Dzięki temu sesja wizerunkowa będzie wyglądała dokładnie tak jak ustalona wcześniej koncepcja sesji.

Do każdej sesji pochodzę indywidualnie i zależy mi na tym, żeby oddać charakter Waszej marki na zdjęciach. Przed naszym spotkaniem otrzymasz ode mnie mój poradnik w formie e-booka „Jak się przygotować do sesji wizerunkowej”.   Na sesjach współpracuje z profesjonalnymi makijażystkami, które zadbają o to, żebyś w dniu sesji wyglądała naturalnie i pięknie.   Przykładową naturalną sesję wizerunkowa możecie obejrzeć tutaj.

Gdzie się umówić?

Gdy już zdecydujesz się na sesję wizerunkową, pozostaje ustalić gdzie będziemy wykonywać zdjęcia. Możemy się spotkać w miejscu gdzie na co dzień pracujesz (biuro, pracownia), możemy wynająć studio, zrobić sesję w plenerze lub w jakiejś kawiarni. Wszystko zależy od tego co dokładnie potrzebujesz.

sesja wizerunkowa

Współpracowałam z

logo
logo

Spotkajmy się na sesji

sesja wizerunkowa

Sesje wizerunkowe

sesja produktowa mydla

Sesje produktowe

warsztaty kaligrafii krakow

Reportaż z warsztatów

ZAREZERWUJ TERMIN

Jeśli masz pytania o sesję wizerunkową, chcesz zarezerwować termin, wypełnij formularz

Wyraź zgodę przed wysłaniem formularza

Opinie

Kasia robiła nam sesję firmową, co było nie lada przedsięwzięciem. 18 osób – zdjęcia zarówno indywidualne, jak i w mniejszych i większych grupach. Dla nikogo z zespołu występy przed aparatem nie są codziennością. Pomimo wielu obaw, świetnie się bawiliśmy, a efekty przerosły nasze oczekiwania. Zdjęcia super naturalne, przy pracy, nie sztuczne pozowane. A co dla mnie najważniejsze – Kasia potrafiła w nich pokazać prawdziwych nas 🙂 Dziękuję Kasiu w imieniu swoim jak i całego zespołu Krakowskiej Pracowni Nieruchomości! Ania

Sesja wizerunkowa z Kasią to świetna współpraca. Kasia jest skupiona, uważna, ma dobre oko i super pomysły. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Karolina

Bardzo polecam współpracę z Kasią przy sesji wizerunkowej. Od samego początku współpracy czułam się profesjonalnie prowadzona przez ten proces – Kasia była otwarta na moje oczekiwania, ale sama wykazywała niesamowitą inicjatywę i kreatywność na każdym etapie – pomysłów na ujęcia, wyboru miejsca sesji, a potem w trakcie sesji. Sama sesja minęła w bardzo miłej atmosferze, a jej efekt mnie po prostu zachwycił – zdjęcia są naturalne, różnorodne, a kadry pięknie uchwycone! Na pewno nie było to moje ostatnie spotkanie z Kasią – szczerze polecam! 🙂 Karolina

Jeszcze przed sesją szczegółowo zostało omówione nasze spotkanie. Dostałam wiele wskazówek, jak dobrać stylizacje, dodatki itp. Było to bardzo miłe zaskoczenie – wiedziałam, że tak dobra organizacja przyniesie wiele dobrego! Nie pomyliłam się 🙂 Sesja była przyjemnością! Atmosfera była bardzo przyjazna. Efekty końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia wyszły przepiękne, idealne, takie, o jakich marzyłam. Kasiu – dziękuję! – Natalia

Umówiłyśmy się z Kasią na sesję biznesową. Szczerze zaznaczyłam na początku, że nie lubię mieć robionych zdjęć, ale przy prowadzeniu firmy takie zdjęcia są po prostu niezbędne. Sesja była bardzo przyjemna. Kasia jest przemiła i potrafiła rozładować moje zdenerwowanie. Jest cierpliwa i dokładna, poświęciła bardzo dużo czasu na przygotowanie odpowiednich kadrów. Zmieniałyśmy pomieszczenia, rekwizyty, ja zmieniałam swój strój, przez co zdjęcia są urozmaicone. Złapałyśmy wspólny język co do stylu zdjęć jakie mają powstać, Kasia miała przygotowane pomysły na konkretne ujęcia, ale też słuchała i oglądała moje pomysły. Było miło i przyjemnie, a efekt mnie zachwycił! W bardzo szybkim czasie dostałam zdjęcia, które na pewno wykorzystam do promocji mojej firmy w sieci. Już jestem umówiona na następną sesję za kilka miesięcy, bo uważam, że to jest super inwestycja i content na stronę firmową + do social media. (Miałam wcześniej robioną sesję biznesową u innej fotografki i …to jest niebo a ziemia – polecam Kasię!) – Katarzyna

jak się przygotować do sesji wizerunkowej

Umawiając się ze mną na sesje wizerunkową otrzymujesz ode mnie w prezencie mini poradnik „Jak się przygotować do sesji wizerunkowej”

Katarzyna Hanus Fotografia   ul. Borkowska 25B/42 30-438 Kraków woj. małopolskie

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!