fbpx
katarzyna hanus logo

Fotografia okolicznościowa Kraków

Jest wiele okazji, które warto zatrzymać w kadrach, by mieć pamiątkę na całe życie. Są te sesje pokazujące ważne wydarzenia w Waszym życiu, jak ślub, poród, chrzciny czy urodziny.

Uwielbiam reportaż i z przyjemnością uwiecznię dla Was te wyjątkowe chwile.

Sesje okolicznościowe

Sesje okolicznościowe to uroczystości rodzinne, które są niepowtarzalnymi okazjami do zatrzymania emocji. Dzięki fotografii będziecie mieli ponadczasową pamiątkę na całe lata.

Podczas sesji okolicznościowych oprócz typowo reportażowych kadrów wykonuje też ustawiane kadry. Szczególne miejsce w moim sercu mają babcie i dziadkowie. Zawsze zachęcam do sfotografowania starszego pokolenia z wnukami czy prawnukami. Takie zdjęcia za kilka stają bezcenną pamiątką.

ubranko do chrztu dla chłopca
Przygotowania do chrztu
ubranko na chrzest dla dziewczynki

Reportaż z chrztu- Kraków i okolice

Reportaż Chrztu Świętego to bardzo emocjonalne i duchowe przeżycie dla całej Rodziny. Coraz więcej rodzin decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa. Nic dziwnego bo jest to bardzo emocjonalne wydarzenie w życiu rodziny i warto je upamiętnić zdjęciami, aby za kilka lat móc wrócić do tego pamięcią. 

Reportaż z Chrztu, który wykonuje obejmuje przygotowania w domu, ceremonię oraz zdjęcia z przyjęcia.

Jak wygląda moja praca

podczas reportażu z chrztu świętego

Najczęściej spotykam się z Wami w Waszym domu podczas przygotowań do ceremonii. W tym czasie mogę uwiecznić Was w naturalnym otoczeniu, z Waszymi najbliższymi. Umawiamy się jedną godzinę przed wyjściem do kościoła. Osobiście uwielbiam zdjęcia wykonane podczas przygotowań. Moment ubierania Waszego maleństwa, uwiecznienie różnych detali oraz wzruszające momenty są nierozerwalną częścią tego ważnego dnia.

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Następnie wspólnie udajemy się do kościoła, w którym staram się być jak najmniej widoczna a zaraz uwieczniam wszystkie najważniejsze momenty. Po ceremonii Chrztu zwykle wykonujemy grupowe ujęcie w kościele lub przed kościołem.

Po kościele jest możliwość abym towarzyszyła Wam również podczas przyjęcia. Wszystko zależy od tego co będziecie potrzebować.

Wszystkie szczegóły ustalamy odpowiednio wcześniej.

Kiedy najlepiej zarezerwować termin?

W celu zarezerwowania terminu na reportaż z Chrztu najlepiej skontaktować się ze mną z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Nie w każdą niedziele jestem dostępna, więc prześlijcie zapytanie jak najwcześniej.

Rezerwacja terminu odbywa się po wpłaceniu 200 zł zadatku, pozostała część jest płatna w dniu wykonania reportażu gotówką lub przelewem do dnia sesji.

Przykładowy reportaż z chrztu świętego możecie zobaczyć tutaj.

Zarezerwuj termin już dziś.

chrzest w krakowie

Portfolio

ubranko do chrztu dla chłopca
tort na chrzest
tort na chrzest
ubranko do chrztu dla chłopca

Katarzyna Hanus Fotografia

 

ul. Borkowska 25B/42
30-438 Kraków
woj. małopolskie

 

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!