Fotorelacja z warsztatów kaligrafii - Katarzyna Hanus
Fotorelacja z warsztatów kaligrafii

Jesteś artystą, twórcą i chcesz przyciągnąć swoich idealnych klientów? Ten wpis jest dla Ciebie! Dobrze wykonane zdjęcia pomogą Ci pokazać Twój twórczy biznes w profesjonalny sposób. Oprócz sesji wizerunkowej mogę wykonać dla Ciebie fotorelację z warsztatów. Dzięki temu twój obraz w sieci będzie spójny i zaczniesz zarabiać na swojej pasji.

Fotorelacja z warsztatów

Każdy moment naszego życia jest na tyle ważny, by uchwycić go na kartach fotografii. Coraz więcej osób, zwłaszcza tych, które w dzisiejszych czasach całą swoją działalność przeniosły do Internetu i mediów społecznościowych, decyduje się na usługi fotograficzne, które mają na celu pokazanie ich w ich naturalnym środowisku podczas pracy. Jednym z takich przykładów jest fotorelacja z warsztatów. Na czym polega? Sprawdź!

Widoczność w mediach społecznościowych 

Czas, w którym przyszło nam obecnie żyć nie bez powodu nazywany jest erą Internetu, bowiem prym wiodą najpopularniejsze portale społecznościowe, w których można zaprezentować część lub całe nasze życie w zdjęciach lub postach czy tematycznych wpisach blogowych. Główną rolą usługi, jaką jest fotorelacja z warsztatów jest przedstawienie nas samych podczas wykonywania czynności.

fotorelacja z warsztatów
warsztaty kaligrafii kraków
dekoracje z kwiatów
sesja wizerunkowa Kraków
warsztaty z kaligrafii kraków
naturalna sesja wizerunkowa
Sesja wizerunkowa Kraków
nauka kaligrafii kraków
fotorelacja z warsztatów
Sesja wizerunkowa Kraków
warsztaty kaligrafii
warsztaty z kaligrafii
fotorelacja z warsztatów

Fotorelacja z warsztatów – jak powinna wyglądać?

 

W świecie fotografii, a zwłaszcza fotorelacji z ważnych wydarzeń, np. warsztatów, liczy się pierwsze wrażenie. To podstawa tego jak postrzegamy innych, a także jak sami jesteśmy postrzegani. Moc obrazu to coś więcej niż estetyka, bowiem gesty i ruch uwieczniony na zdjęciach z fotorelacji z warsztatów niesie za sobą pewien przekaz, który ma możliwość dotrzeć do odbiorcy szybciej niż słowo. Tworząc swoje miejsce w Internecie, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół, który może zaważyć na odbiorze przez potencjalnych klientów. Decydując się na sesję wizerunkową, którą niewątpliwie może być fotorelacja z prowadzonych warsztatów, chcemy pokazać prawdziwe ja. Z pewnością nie są to zdjęcia, na których patrzy się prosto w obiektyw, ale takie na których liczy się ruch i gestykulacja czy mimika twarzy przedstawiająca, np. skupienie podczas wykonywania danej czynności. Podczas wykonywania fotorelacji z warsztatów staram się wręcz wtopić w świat klienta, by ukazać go w jego naturalnym środowisku.
fotorelacja z warsztatów kaligrafii
Sesja wizerunkowa Kraków
fotorelacja z warsztatów
fotorelacja z warsztatów
sesja produktowa kraków
nauka kaligrafii
warsztaty z kaligrafii
porządek w szafie
warsztaty kaligrafii krakow
sesja wizerunkowa kraków
sesja wizerunkowa kraków

 

Jesteś zainteresowana, abym wykonała dla Ciebie fotorelacje z warsztatów?? Zapraszam do kontaktu.
Przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę.
error: Content is protected !!