O mnie - Katarzyna Hanus
fotograf w krakowie

O mnie

Skoro dotarliście tutaj to znaczy, że chcecie wiedzieć kto stoi za tą stroną. Muszę Was uprzedzić, że zdecydowanie lepiej wychodzi mi robienie zdjęć niż pisanie o sobie:) Może nie będę przedłużać tylko po prostu zacznę od początku. Mam na imię Kasia, jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki chłopców: Filipa i Wojtka, którzy są niesamowitymi żywiołami. Naturalna fotografia rodzinna to moja pasja, którą odkryłam właśnie dzięki moim cudownym synkom. To oni są moją główną inspiracją i motorem do działania.

Z natury jestem pozytywną osobą, która lubi poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Uwielbiam dzieci, potrafię z nimi szybko nawiązać fajny kontakt, niezależnie od wieku a fotografowanie ich sprawia mi ogromną przyjemność.
W moich kadrach zawsze staram się zatrzymać szczere i prawdziwe emocje. Wierzę, że to co proste i naturalne jest niezwykłe. 

Odkąd urodziłam moich chłopców dokumentuje nasze rodzinne życie praktycznie codziennie. Zależy mi na tym, żeby nasza rodzina miała pamiątkę w postaci zdjęć. Staram się, żeby nasz rodzinny album nie był zwykłym albumem. Między innymi dlatego często biorę udział w różnych wyzwaniach fotograficznych. Część moich prac wkrótce znajdziecie na moim blogu.
rodzinne zdjecie nad morzem

​Na początku mojej drogi związałam się z Akademią Fotografii Dziecięcej , gdzie ukończyłam wiele kursów.
W grudniu 2020r zostałam akredytowanym fotografem dziecięcym. Brałam również udział w warsztatach z fotografii “Lifestyle”, która jest najbliższa mojemu sercu. Nieustannie zgłębiam swoją wiedzę fotograficzną.

 

 

 

Fotograf akrredytowany Akadamia fotografii dzieciecej
katarzyna hanus
fotograf rodzinny krakow

​Mieszkam w Krakowie i tu głównie wykonuje sesje. Ponieważ lubię poznawać nowe miejsca nie ma dla mnie problemu pojechać gdzieś dalej. Jeśli tylko będziecie chcieli mnie zaprosić do swojego świata postaram się dojechać.

W wolnym czasie uwielbiam słuchać audycji „Siesty” Marcina Kydryńskiego, oglądać po raz setny „Przyjaciół” oraz wędrować po górach. Kocham Beskidy i mam cichą nadzieję, że kiedyś pośród beskidzkich gór stanie mój mały domek;) Lubię dobrą kawę, porządek i minimalizm. Uwielbiam otaczać się pozytywnymi osobami wokół mnie, które motywują do działania.

Z niecierpliwością czekam na spotkanie z Wami.

​Kasia

T: 664 745 320
E: info@katarzynahanus.pl

nikon D750
sesja wizerunowa

Katarzyna Hanus Fotografia

 

ul. Borkowska 25B/42
30-438 Kraków
woj. małopolskie

 

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!