fbpx

O mnie

ja z moim mężem i dwójką moich synów w parku

Skoro dotarliście tutaj to znaczy, że chcecie wiedzieć kto stoi za tą stroną. Muszę Was uprzedzić, że zdecydowanie lepiej wychodzi mi robienie zdjęć niż pisanie o sobie:) Może nie będę przedłużać tylko po prostu zacznę od początku.

Mam na imię Kasia, jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki chłopców: Filipa i Wojtka, którzy są niesamowitymi żywiołami. Naturalna fotografia rodzinna to moja pasja, którą odkryłam właśnie dzięki moim cudownym synkom. To oni są moją główną inspiracją i motorem do działania.

Z natury jestem pozytywną osobą, która lubi poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Uwielbiam dzieci, potrafię z nimi szybko nawiązać fajny kontakt, niezależnie od wieku a fotografowanie ich sprawia mi ogromną przyjemność.

 

W moich kadrach zawsze staram się zatrzymać szczere i prawdziwe emocje. Wierzę, że to co proste i naturalne jest niezwykłe. Staram się, by moje zdjęcia wzbudzały w Was żywe wspomnienia.

Odkąd urodziłam moich chłopców dokumentuje nasze rodzinne życie praktycznie codziennie. Zależy mi na tym, żeby nasza rodzina miała pamiątkę w postaci zdjęć. Staram się, żeby nasz rodzinny album nie był zwykłym albumem. Między innymi dlatego często biorę udział w różnych wyzwaniach fotograficznych. Część moich prac wkrótce znajdziecie na moim blogu.

 

​W ciągu ostatnich dwóch lat ukończyłam sześć kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej oraz brałam udział w warsztatach z fotografii “Lifestyle”, która jest najbliższa mojemu sercu.

​Mieszkam w Krakowie i tu głównie wykonuje sesje. Ponieważ lubię poznawać nowe miejsca nie ma dla mnie problemu pojechać gdzieś dalej. Jeśli tylko będziecie chcieli mnie zaprosić do swojego świata postaram się dojechać.

W wolnym czasie uwielbiam słuchać audycji Marka Niedźwieckiego lub oglądać po raz setny „Przyjaciół”;)

Lubię dobrą kawę, porządek i minimalizm. Uwielbiam otaczać się pozytywnymi osobami wokół mnie, które motywują do działania.

 

Z niecierpliwością czekam na spotkanie z Wami.

 

​Kasia

Kontakt

Telefon
664745320

E-mail:
info@katarzynahanus.pl

    

Najnowsze sesje

Jak przygotować się do sesji rodzinnej w plenerze

Jak przygotować się do sesji rodzinnej w plenerze

Jak przygotować się do sesji rodzinnej w plenerze Często się zastanawiacie jak przygotować się do sesji rodzinnej w plenerze, dlatego przygotowałam dla Was kilka praktycznych porad. Zapraszam do sprawdzenia moich sześciu wskazówek. 1 Termin Kiedy mamy ustalony termin...

Jak robić lepsze zdjęcia telefonem

Jak robić lepsze zdjęcia telefonem

Umówmy się, że zrobienie zdjęcia telefonem jest bardzo wygodne. Mamy go ze sobą praktycznie wszędzie i to jest jego ogromna zaleta. Za telefonem przemawia również jego mała waga:) W dzisiejszych czasach producenci prześcigają się, żeby nam zaoferować coraz to lepszy...

Sesja dziecięca w domu – Kraków

Sesja dziecięca w domu – Kraków

Sesja dziecięca w domu Sesja dziecięca w domu to zdecydowanie mój konik. Uwielbiam dokumentować Waszą codzienność. Odkąd zaczęłam fotografować nie tylko moją rodzinę wiedziałam, że studio nie jest dla mnie. Kojarzy mi się to ze sztucznością, której nie lubię....