fbpx
logo katarzyna hanus

O mnie

rodzinne zdjecie nad morzem

Skoro dotarliście tutaj to znaczy, że chcecie wiedzieć kto stoi za tą stroną. Muszę Was uprzedzić, że zdecydowanie lepiej wychodzi mi robienie zdjęć niż pisanie o sobie:) Może nie będę przedłużać tylko po prostu zacznę od początku.

Mam na imię Kasia, jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki chłopców: Filipa i Wojtka, którzy są niesamowitymi żywiołami. Naturalna fotografia rodzinna to moja pasja, którą odkryłam właśnie dzięki moim cudownym synkom. To oni są moją główną inspiracją i motorem do działania.

Z natury jestem pozytywną osobą, która lubi poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Uwielbiam dzieci, potrafię z nimi szybko nawiązać fajny kontakt, niezależnie od wieku a fotografowanie ich sprawia mi ogromną przyjemność.

 

W moich kadrach zawsze staram się zatrzymać szczere i prawdziwe emocje. Wierzę, że to co proste i naturalne jest niezwykłe. Staram się, by moje zdjęcia wzbudzały w Was żywe wspomnienia.

Odkąd urodziłam moich chłopców dokumentuje nasze rodzinne życie praktycznie codziennie. Zależy mi na tym, żeby nasza rodzina miała pamiątkę w postaci zdjęć. Staram się, żeby nasz rodzinny album nie był zwykłym albumem. Między innymi dlatego często biorę udział w różnych wyzwaniach fotograficznych. Część moich prac wkrótce znajdziecie na moim blogu.

 

​W ciągu ostatnich dwóch lat ukończyłam sześć kursów w Akademii Fotografii Dziecięcej oraz brałam udział w warsztatach z fotografii “Lifestyle”, która jest najbliższa mojemu sercu.

​Mieszkam w Krakowie i tu głównie wykonuje sesje. Ponieważ lubię poznawać nowe miejsca nie ma dla mnie problemu pojechać gdzieś dalej. Jeśli tylko będziecie chcieli mnie zaprosić do swojego świata postaram się dojechać.

W wolnym czasie uwielbiam słuchać audycji Marka Niedźwieckiego lub oglądać po raz setny „Przyjaciół”;)

Lubię dobrą kawę, porządek i minimalizm. Uwielbiam otaczać się pozytywnymi osobami wokół mnie, które motywują do działania.

 

Z niecierpliwością czekam na spotkanie z Wami.

 

​Kasia

Kontakt

Telefon
664745320

E-mail:
info@katarzynahanus.pl

    

Najnowsze sesje

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie, czy warto się na nią zdecydować?? Dość często dostaje od Was zapytanie czy w ogóle jest sens się umawiać na sesję narzeczeńską. Czy nie wystarczy, że będziecie mieć plener ślubny?? Takie dylematy to wcale nie rzadkość, dlatego...

Jak przygotować się do sesji rodzinnej w plenerze

Jak przygotować się do sesji rodzinnej w plenerze

Jak przygotować się do sesji rodzinnej w plenerze Często się zastanawiacie jak przygotować się do sesji rodzinnej w plenerze, dlatego przygotowałam dla Was kilka praktycznych porad. Zapraszam do sprawdzenia moich sześciu wskazówek. 1 Termin Kiedy mamy ustalony termin...

Jak robić lepsze zdjęcia telefonem

Jak robić lepsze zdjęcia telefonem

Umówmy się, że zrobienie zdjęcia telefonem jest bardzo wygodne. Mamy go ze sobą praktycznie wszędzie i to jest jego ogromna zaleta. Za telefonem przemawia również jego mała waga:) W dzisiejszych czasach producenci prześcigają się, żeby nam zaoferować coraz to lepszy...