fbpx
katarzyna hanus logo
fotograf rodzinny krakow

Fotograficzne sesje rodzinne

Sesje rodzinne i dziecięce lifestyle ze mną to nic innego jak uchwycenie prawdziwych emocji i pokazaniu Waszej rodziny w naturalny sposób. Spotkania ze mną nigdy nie są sztywne. Zawsze jest dużo śmiechu i zabawy. Zazwyczaj szybko łapie dobry kontakt z dzieciakami co skutkuje mnóstwem szczerych uśmiechów, które mogę zapisać w postaci zdjęć. Zależy mi właśnie na tym, żeby uchwycić ten spontaniczny wybuch emocji, których u dzieci nie da się wyreżyserować. Takie momenty gdy dziecko patrzy na swoich rodziców, jak czule opiekuje się swoim rodzeństwem, to wszystko to jest Wasza historia, którą chce dla Was uwiecznić.

Nie wyobrażam sobie spotkania z fotografem w sztywnej atmosferze, gdzie dziecko musi siedzieć tak jak mu każą, podczas gdy one bardzo tego nie chce. Tak spotkania ze mną nie wyglądają. To przede wszystkim dobra zabawa, w której dzieci mogą czuć się swobodnie.

sesja rodzinna w plenerze Kraków

Wspaniała pamiątka na lata

Zdjęcia w albumie najlepiej przegląda się po wielu latach. Można wtedy zobaczyć, jak bardzo się zmieniliśmy, dorośliśmy, a także powspominać stare czasy. Zdjęcia z sesji mogą być także wspaniałym prezentem dla ukochanych osób, na przykład dla dziadków, którzy bardzo chcieliby mieć piękną fotografię wnucząt. Jest ona również bardzo dobrym pomysłem na prezent.

Fotografia rodzinna

Jeśli jesteś zainteresowana rodzinną sesją serdecznie zapraszam do kontaktu. Wykonuję również sesje ciążowe, noworodkowe, reportaże z chrztu oraz inne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Bez wątpienia piękne chwile chciałoby się zatrzymać jak dłużej. Jednym ze sposobów, aby do nich wracać jest utrwalenie ich na zdjęciach. Nic dziwnego, że coraz większą popularność zyskuje fotografia rodzinna, a w szczególności fotografia dziecięca Kraków, Gdańsk i Wrocław to tylko niektóre z miast, w których skorzystać można z usług wykwalifikowanych fotografów, specjalizujących się właśnie w tego rodzaju tematyce zdjęciowej.

Dlaczego warto zdecydować się na dziecięcą sesję fotograficzną?
Zdjęcia to doskonała pamiątka, która na wiele lat zatrzymuje, ulotne, minione chwile. Patrząc na zdjęcia, można do tych momentów wracać, gdy tylko ma się na to ochotę, np. podczas rodzinnych spotkań, jubileuszów czy innych ważnych uroczystości. Dzieci szybko rosną oraz się zmieniają, więc tym bardziej warto upamiętniać różne momenty z ich dzieciństwa. Dzięki sesjom zdjęciowym wykonywanym na przestrzeni lat, można wspaniale zobrazować cały proces dorastania. Tworzenie rodzinnych albumów to także niezwykły prezent dla samego dziecka, jak i dla kolejnych pokoleń, które dzięki takim pamiątkom mogą sięgać wiele lat wstecz, poznając historię swojej rodziny.

Profesjonalny fotograf dziecięcy Kraków
Dzięki temu, że sama jestem żoną oraz matką dwóch wspaniałych chłopców, odkryłam urok naturalnej fotografii rodzinnej. Specjalizuję się w przede wszystkim w fotografii dziecięcej. Ukończyłam wiele profesjonalnych kursów, podczas których miałam okazję zdobywać nową wiedzę i doświadczenie, ćwicząc jednocześnie mój warsztat pracy. Preferuję naturalność – spontaniczne ujęcia, wycięte wprost z życia. Muszę przyznać, że niesamowicie wiele satysfakcji oraz radości sprawia mi ten zawód, jakim jest fotograf dziecięcy Kraków to miasto, w którym mieszkam i pracuję, ale sesje wykonuję także na terenie innych miejscowości.

Fotografia dziecięca Kraków i okolice
Gdzie umówić się na dziecięcą sesję zdjęciową? Moim zdaniem najlepiej, żeby miała ona miejsce w domu rodzinnym, ewentualnie w jakimś miejscu, które jest jej członkom szczególnie bliskie. Dom stwarza jedyną w swoim rodzaju scenerię – wyjątkową, bo nikt więcej nie będzie miał takich ujęć, jak Wy. W obiektywie aparatu wychwytuję spontaniczne momenty, bez wyreżyserowania i pozowania. Taki właśnie niesamowity urok ma fotografia dziecięca Kraków to piękne miasto, w którym nie brakuje urokliwych zakątków, jeśli wolicie zdjęcia w plenerze. Szczegóły tego, jak przebiegać będzie sesja, ustalamy wcześniej, żeby można było się do niej jak najlepiej przygotować. Podpowiadam na przykład jak się ubrać lub czego unikać w tle, aby nic nie odwracało uwagi od bohaterów zdjęć. Dokładnie słucham, jakie oczekiwania mają moi klienci, dzięki czemu wspólnie możemy wykreować magiczną sesję fotograficzną.

Jeżeli pragniesz, aby sesję zdjęciową Twojej pociechy wykonał doświadczony fotograf dziecięcy Kraków i okolice to rejon, w którym możecie zwrócić się do mnie. Z radością spotkam się z Tobą, żeby omówić szczegóły sesji, a potem wykonać zdjęcia, do których z przyjemnością będziecie wracać przez długie lata. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Portfolio

sesja rodzinna w krakowie
sesja rodzinna lifestyle
naturalna sesja rodzinna
fotograf rodzinny krakow
naturalna sesja rodzinna krakow

Katarzyna Hanus Fotografia

 

ul. Borkowska 25B/42
30-438 Kraków
woj. małopolskie

 

© 2019 KATARZYNA HANUS | FOTOGRAFIA

 

error: Content is protected !!