Minimalistyczne sesje ciążowe - Katarzyna Hanus
minimalistyczna sesja ciążowa w Krakowie

Minimalistyczne sesje ciążowe

W życiu są takie chwile, które chciałoby się zatrzymać na zawsze. Dla kobiet jednym z takich wydarzeń jest ciąża. Chociaż różnie znosi się ten błogosławiony stan, to nic nie zastąpi pierwszych momentów z dzidziusiem noszonym pod swoim sercem. Dlatego warto zdecydować się na minimalistyczną sesję ciążową i uwiecznić na zdjęciach ten wyjątkowy czas. To pamiątka, do której przyszła mama będzie mogła wracać, kiedy tylko zechce.
minimalistyczne sesje ciążowa
sesja ciążowa Kraków
sesja ciążowa w studio
minimalistyczna sesja ciążowa
brzuszek ciążowy
sesja ciążowa w studio
minimalistyczna sesja ciązowa
sesja ciązowa krakow
brzuszek ciązowy

Kiedy wykonać minimalistyczną sesję ciążową??

Wiele kobiet w ciąży zadaje sobie pytanie, kiedy najlepiej wykonać taką minimalistyczną sesję brzuszkowa. Nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Tak naprawdę wszystko zależy od przyszłej mamy. Osobiście rekomenduję zdecydowanie się na fotografię ciążową między 28 a 34 tygodniem, kiedy brzuszek jest zaokrąglony i widoczny.

Co ubrać na minimalistyczną sesję brzuszkową?

Jeżeli chodzi o ubiór do fotografii ciążowej, dla kobiet aspekt ten jest sprawą pierwszorzędną. Chociaż jest to istotne, to najważniejsze, abyś postawiła na wygodę. Wybierz odzież i obuwie, w których czujesz się najlepiej. Warto również zdecydować się na stonowane kolory. Strój nie powinien odwracać uwagi od Ciebie, w końcu minimalistyczna sesja brzuszkowa ma przede wszystkim pokazać czas oczekiwania na Twojego maluszka. Jeśli nie jesteś pewna, co założyć, znajdziemy i na to sposób. W mojej “mobilnej garderobie” mam do pożyczenia kilka prostych sukienek. Doskonale nadają się na sesję dla przyszłych mam, które nie mają odpowiedniego ubioru.
minimalistyczna sesja ciązowa
sesja ciążowa w studio
minimalistyczna sesja ciążowa
brzuszek ciążowy
minimalistyczna sesja ciążowa kraków

Minimalistyczna sesja ciążowa – pamiątka na całe życie

Zanim się obejrzysz, dziewięć miesięcy minie jak jeden dzień. Na szczęście możesz uwiecznić ten wyjątkowy czas na fotografiach. Doskonałym pomysłem jest minimalistyczna sesja ciążowa. Wykonuję ją wyłącznie przyszłej mamie. Nie mam własnego studia, lecz istnieje możliwość wynajęcia takiego miejsca bądź zdecydowanie się na plener lub dom. Na zdjęciach staram się uwiecznić mamę w naturalny i kobiecy sposób, dbając przy tym o jej komfort, gdyż przede wszystkim zależy mi na tym, aby czuła się swobodnie.
sukienka ciążowa w prążki
minimalistyczna sesja ciązowa
Spodziewasz się dziecka? W takim razie zapraszam Cię na minimalistyczną sesję ciążową, która stanie się wspaniałe pamiątką na całe życie.o jej komfort, gdyż przede wszystkim zależy mi na tym, aby czuła się swobodnie.
sesja ciążowa w studio
szlafrok ciązowy
sesja ciążowa kraków
sesja ciążowa kraków
sesja ciążowa kraków
minimalistyczna sesja ciążowa
sesja ciążowa w studio
error: Content is protected !!